Skleněné jídelní stoly

Chcete své kuchyni dodat neotřelý, ale přitom vkusný dojem a současně ji vybavit moderním praktickým vybavením? Pak jsou tu pro vás skleněné jídelní stoly.

Jídelní stůl skleněný – designová perla vaší domácnosti

Protože jídlo mnohdy rozhoduje o tom, jak se budete celý den cítit, je nesmírně důležité, kolik pozornosti mu věnujete, včetně příjemného prostředí. Jídelnu, ve které se často dějí nejdůležitější události dne, skleněné jídelní stoly prosvětlí a povznesou o další level. Chcete spojit dojem luxusu s prostou klasikou a moderní čistotou? Vybírejte do vaší domácnosti jídelní stůl skleněný kombinovanými se dřevem, nebo s kovem.

Stačí málo, aby se pro vás běžný den stal jedinečným zážitkem.

Skleněný jídelní stůl v mnoha variantách

Skleněný jídelní stůl je velmi moderní, v interiéru působí vzdušně, lehce a nadčasově. Skleněná deska jídelního stolu působí velice čistě a jistě vaši domácnost pozvedne. Skleněný jídelní stůl nabízíme v mnoha velikostech a vybírat můžete ze 13 druhů doplňkového dřeva. Naše zákazníky, kteří mají malé děti, nebo se chystají založit rodinu však upozorňujeme, že skleněný jídelní stůl není tou pravou volbou z hlediska bezpečnosti a také se vám asi nebude chtít neustále utírat skleněnou desku, upatlanou od nenechavých ručiček.

Rozkládací skleněný stůl jídelní poslouží pro více stolovníků.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz