Kovové postele

Vybíráte kovovou postel? U nás najdete, co hledáte! Velký výběr kovových postelí zahrnuje mnoho variant za skvělé ceny. Nabízíme kovové postele s roštem a dřevěnými doplňky.

Originální kovové postele

Pro každého, kdo se nebojí originální designu máme v nabídce kovové postele v mnoha variantách.  Velikou devivizou kovových postelí je jejich snadná údržba a dobrá větratelnost matrací. Kovové postele jsou tedy ideálním řešením pro alergiky.  Všechty typy v naší nabídce prodáváme včetně lamelového roštu. Matraci můžete přikoupit přímo v našem obchodě. 

Jak vybrat kovovou postel?

Při výběru kovové postele dbejte na:

  • materiál
  • rozměry
  • konstrukce a vzhled

Standartní rozměr pro jednolůžko je 90 x 200 cm. Mezi dvojlůžky máme kovové postele v rozměrech od 140 cm do 220 cm. Samozřejmě platí, že čím širší postel, tím větší pohodlí. Klasická výška lůžka se pohybuje mezi 30 - 50 cm. Jestliže sháníte kovovou postel pro starší osobu, dejte přednost vyššímu provedení (výšku můžete upravit roštem a matrací). Z takového lůžka se lépe vstává.

Designové detaily kovových postelí

Kovové postele v naší nabídce mají několik barevných variant, ale také zpracování kovové konstrukce se liší. Zdobit vaše lůžko můžou hladké linie, nebo romantické, různě kroucené vypracování. Podle toho můžete zvolit kovovou postel do moderní ložnice, ale také do interiéru vybaveného stylovým nábytkem ve vesnickém stylu, nebo v tolik oblíbeném provance stylu.

Dřevěné doplňky v kovu

Vybírejte kovové postele kombinované s dřevěnými detaily v mnoha dřevěných odstínech. Bezvadně tak sladíte postel s  barevným odstínem ostatního nábytku v místnosti.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz