Čalouněná a kožená křesla

Luxus a pohodlí - to jsou kožená křesla v naší nabídce. Vybírat můžete zdravotní elektrická kožená křesla, ale i spoustu dalších zajímavých typů, vyrobených z kvalitních materiálů.

Kožené křeslo pro vaší pohodu

Každý si jistě vybere v naší bohaté nabíce kožených křesel. Nabízíme vám několik typů – kožená křesla s podnožkou, nebo samostatná, polohovací a také luxusní kožená křesla elektrická, které blahodárně působí na bolavá záda a klouby. Barevné varianty jsou většinou střízlivé - kožená křesla dodáme v barvě: bílá, béžová, či černá. 

To pravé pohodlí v koženém křesle

Tyto koženákřesla mají různé funkce, které zvyšují jejich oblíbenost mezi našimi náročnými zákazníky. Polohovatelné opěrky zad jsou samozřejmostí a umožnují vám získat co nejvyšší komfort při sledování televize, či čtení knížky. Elekterická kožená křesla obsahují ovladač, kterým regulujete zóny a intenzitu masáže. Dále se dají kožená relaxační křesla otáčet a díky podnožkám získáte dokonalou pohodu.

Kožená křesla z kvalitních materiálů

Nejluxusnější typy kožených křesel jsou vyrobeny z hovězí kůže, či eko kůže. Zde jistě oceníte výbornou údržbu a dlouholetou trvanlivost materiálu. Kombinace s dřevěnými područkami působí zajímavě a jistě se takové křeslo stane nádherným doplňkem vaší domácnosti.

Vybírejte z naší nabídky na zadaranabytek.cz a objednávejte ještě dnes!