Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Ručně malované obrazy na zeď

Přemýšlíte, jak vkusně zkrášlit váš domov? Pořiďte si ručně malované obrazy na zeď z naší pestré nabídky. Ručně malované obrazy na zeď jsou napnuté na dřevěném rámu o tloušťce cca 2cm. 

Jednodílné
Vícedílné

Moderní obrazy

Moderní domácnost vkusně doplní moderní obrazy z naší nabídky. Plátno je 100% přírodního materiálu (len a bavlna), velmi kvalitní kanvas. Je šepsované – (ošetřeno základní akrylovou povrchovou úpravou ).  Textura plátna je středně zrnitá. Barvy - kombinace akrylu a olejových barev, jsou velice kvalitní. Naše moderní obrazy vynikají velmi dlouhodobou životností a stálobarevností. U každého dílu ručně malovaného moderního obrazu jsou zamalované boky v jeho barvě a vzoru. Jednoduchá montáž úchytů, které mají možnost regulace do stran (zoubky). Každý obraz dodáme včetně úchytů.

Obrazy na stěnu do obýváku i ložnice

Obrazy na stěnu ve vašem domově můžete sladit s celkovým designem domácnosti. Máte váš prostor v ložnici, či v obývacím pokoji laděný do červené, fialové, či zelené barvy? Vyberte obrazy na stěnu v odpovídajícím barevném tónu. V naší nabídce najdete obraz s něžně znázorněnými květy, nebo abstraktní obrazy pro zákazníky, kteří preferují moderní styl. Do prostoru, ve kterém dominuje dřevo se krásně hodí obraz v hnědé barvě, která může mít několik odstínů. 

Jednodílné, čí vícedílné obrazy

Jednodílný obraz dodáme v rozměru od 60 do 150 cm. Vybírat můžetemezi rozměry 60 x 40 cm, 80 x 50 cm, 100 x 70 cm, 120 x 80 cm a 150 x 100 cm. Vícedílné obrazy jsou náročnější na prostor a my je dodáme v rozměrech 120 x 40 cm, 150 x 50 cm a 180 x 60 cm.

Ať si vyberete do vašeho domova moderní obrazy znázorňující něžné květy, nebo abstraktní obrazy, jistě se budou ve vašem domově krásně vyjímat! 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz