Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Čelo postele

Barva

Materiál

Šířka matrace

 cm –  cm

Délka matrace

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Dětský a studentský pokoj Multi

Moderní dětský pokoj Multi v moderní barvě s kontrastními prvky v barevném provedení. Ultramoderní dětská sestava s neobvykle vysokými skříněmi,vyniká svou variabilitou.

Bella
Blog
Boro
Borovice
Bloom
Disney
Evado
Finezja
For Kids
Futuro
Grafi
Gumi
Gusto
Happiness
Iks
Kamil
Kiks
Komi
Labirynt
Lorento
Lotta
Maximus
Mobi
Multi
Nanosec
Next
Nuki
Relaps
Richmond
Rumba
Slalom
Smarth
Venuše
Verda
Yeti
York
Zaka

Dětský  pokoj Multi

Nábytek do dětského pokoje Multi dělá čest svému jménu. Sestava se skládá z mnoha skříní - větších i menších, regálů různých velikostí a horních skříněk klasických i rohových. Tyto elementy můžete navzájem kombinovat a jistě oceníte důmyslné zpracování, díky němuž ušetříte místo v místnosti. Nábytek do dětského, či studentského pokoje Multi, v designové barvě congo. Doplňky v podobě úchytů, žebříků, či skříněk a regálů, vybírejte ve čtyřech barvách - fuchsie, modrá, zelená a žlutá. K výrobě bylo použito kvalitní lamino, odolné proti vysokým teplotám i vlhkosti. Hrany jsou ošetřeny systémem ABS, jsou tak chráněny před opotřebením.

Moderní dětský pokoj

Dominantním prvkem této moderní sestavy jsou šatní skříně. Většina je v pravém i levém provedení - šatní skříň MU 001. Jedinečnou vlastností těchto skříní je jejich neobvyklá výška. Poskytují tak úložný prostor navíc, proto  ušetříte potřebné místo v místnosti. Regály různých velikostí jsou ve dvou variantách - v barvě congo, nebo celobarevné. Výrazným prvkem dětské sestavy je patrová postel MU 16 s matrací, roštem a skříní. Bohatá sestava do dětského pokoje vybízí k vytvoření ideálního prostředí pro vaši ratolest.

Dětský pokoj Inspirace

V naší fotogalerii máme k nahlédnutí několik inspirativních sestav do dětského  pokoje. Třeba vám pomůžeme vytvořit si doma pokoj dle vašich představ.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz

 Nákup na splátky z pohodlí domova Cetelem na Zadaranabytek.cz