Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Čelo postele

Barva

Materiál

Šířka matrace

 cm –  cm

Délka matrace

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Dětský a studentský pokoj Multi

Moderní dětský pokoj Multi v moderní barvě s kontrastními prvky v barevném provedení. Ultramoderní dětská sestava s neobvykle vysokými skříněmi,vyniká svou variabilitou.

Dětský  pokoj Multi

Nábytek do dětského pokoje Multi dělá čest svému jménu. Sestava se skládá z mnoha skříní - větších i menších, regálů různých velikostí a horních skříněk klasických i rohových. Tyto elementy můžete navzájem kombinovat a jistě oceníte důmyslné zpracování, díky němuž ušetříte místo v místnosti. Nábytek do dětského, či studentského pokoje Multi, v designové barvě congo. Doplňky v podobě úchytů, žebříků, či skříněk a regálů, vybírejte ve čtyřech barvách - fuchsie, modrá, zelená a žlutá. K výrobě bylo použito kvalitní lamino, odolné proti vysokým teplotám i vlhkosti. Hrany jsou ošetřeny systémem ABS, jsou tak chráněny před opotřebením.

Moderní dětský pokoj

Dominantním prvkem této moderní sestavy jsou šatní skříně. Většina je v pravém i levém provedení - šatní skříň MU 001. Jedinečnou vlastností těchto skříní je jejich neobvyklá výška. Poskytují tak úložný prostor navíc, proto  ušetříte potřebné místo v místnosti. Regály různých velikostí jsou ve dvou variantách - v barvě congo, nebo celobarevné. Výrazným prvkem dětské sestavy je patrová postel MU 16 s matrací, roštem a skříní. Bohatá sestava do dětského pokoje vybízí k vytvoření ideálního prostředí pro vaši ratolest.

Dětský pokoj Inspirace

V naší fotogalerii máme k nahlédnutí několik inspirativních sestav do dětského  pokoje. Třeba vám pomůžeme vytvořit si doma pokoj dle vašich představ.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz