Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Čelo postele

Barva

Materiál

Typ skříně

Šířka matrace

 cm –  cm

Délka matrace

 cm –  cm

Barevné provedení botníků

Rozkládací

Šířka po rozložení

 cm –  cm

Materiál

Cena

 Kč –  Kč

Nábytek do ložnice Monaco

Bílá ložnice Monaco. Stylová ložnice z masivní borovice. Bělostná barva nábytku má na výběr tři varianty doplňkové barvy horních částí - černou, tmavě hnědou a světle hnědou. Nádherný a kvalitní nábytek Monaco může zdobit i váš domov.

Nábytek do ložnice Monaco

Pro každého, kdo sleduje trendy tu máme nábytek do ložnice Monaco. Sestava ložnicového nábytku v provensálském stylu působí lehce a čistě.  Stylový bílý nábytek můžete - dle svého výběru - kombinovat se třemi odstíny dřeva - white wash / kolonial, white wash / stone, white wash / gelaugt a provensal. U barevné varianty white wash jsou jednotlivé jídelní sektory v bílé barvě, tmavší odstín je požit na jejich horní části. Vznikne tak nádherný barevný kontrast.

Ložnicový nábytek Monaco

Stylový a moderní nábytek Monaco je vyroben z masivní borovice. Kostra nábytku měří 25 mm, spodní strana 22 mm. K výrobě zadních částí byla použita 2,5 mm silná pevná deska. Stylovým doplňkem jsou úchyty z ocele. Systém do ložnice Monako zahrnuje mimo jiné nádherné prosklené vitríny - Monaco 126  které se dají libovolně kombinovat.

Ložnice Monaco

Systém Monaco je velmi početný soubor ložnicových sektorů. Jedinečným dojmem působí jemné frézování pro tento systém typické. Ložnici dominují šatní skříně ve dvou variantách. Obě mají uvnitř mnoho úložného prostoru a zrcadlové dveře.  Postele nabízíme ve třech provedeních - 140, 160, nebo 180 x 200 cm. V ceně není rošt, ani matrace. Prohlédněte si naší fotogalerii ložnice Monaco a nechte se inspirovat!

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz