Nábytek do ložnice Monaco

Ložnicový nábytek Monaco v bílé barvě. Stylová ložnice z masivní borovice. Bělostná barva nábytku má na výběr tři varianty doplňkové barvy horních částí - černou, tmavě hnědou a světle hnědou. Nádherný a kvalitní nábytek Monaco může zdobit i váš domov.

Antonio
All star
Baroque
Bukové ložnice VIP
Dubové ložnice VIP Dub
Denver
Dakar
Finezja
Ideal
Linda
Lux
Margo
Maximus
Monaco
Morena
Norfolk
Oliwia
Optimo
Penelopa
Richmond
Roma
Sandringham
Verto
Softline

Nábytek do ložnice Monaco

Pro každého, kdo sleduje trendy tu máme nábytek do ložnice Monaco. Sestava ložnicového nábytku v provensálském stylu působí lehce a čistě.  Stylový nábytek v bílém odstínu můžete - dle svého výběru - kombinovat se třemi odstíny - white wash / kolonial, white wash / stone, white wash / gelaugt a provensal. U barevné varianty white wash jsou jednotlivé jídelní sektory v bílé barvě, tmavší odstín je požit na jejich horní části. Vznikne tak nádherný barevný kontrast.

Ložnicový nábytek Monaco

Stylový a moderní nábytek Monaco je vyroben z masivní borovice. Kostra nábytku měří 25 mm, spodní strana 22 mm. K výrobě zadních částí byla použita 2,5 mm silná pevná deska. Stylovým doplňkem jsou úchyty z ocele. Systém do ložnice Monako zahrnuje mimo jiné nádherné prosklené vitríny - Monaco 126  které se dají libovolně kombinovat.

Ložnice Monaco

Systém Monaco je velmi početný soubor ložnicových sektorů. Jedinečným dojmem působí jemné frézování pro tento systém typické. Ložnici dominují šatní skříně ve dvou variantách. Obě mají uvnitř mnoho úložného prostoru a zrcadlové dveře.  Postele nabízíme ve třech provedeních - 140, 160, nebo 180 x 200 cm. V ceně není rošt, ani matrace. Prohlédněte si naší fotogalerii ložnice Monaco a nechte se inspirovat!

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz

 Nákup na splátky z pohodlí domova Cetelem na Zadaranabytek.cz