Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Čelo postele

Barva

Materiál

Šířka matrace

 cm –  cm

Délka matrace

 cm –  cm

Barevné provedení botníků

Rozkládací

Šířka po rozložení

 cm –  cm

Materiál

Cena

 Kč –  Kč

Nábytek do jídelny Monaco

Jídelní nábytek v bílé barvě. Moderní jídelna z masivní borovice. Ve fotogalerii naleznete několik sestav pro vaší inspiraci.

Nábytek do jídelny Monaco

Pro každého, kdo sleduje trendy tu máme nábytek do jídelny Monaco. Sestava jídelního nábytku v provensálském stylu působí lehce a čistě.  Stylový nábytek v bílém odstínu můžete dle svého výběru kombinovat s pěti odstíny. U barevné varianty white wash jsou jednotlivé jídelní sektory v bílé barvě, tmavší odstín je požit na jejich horní části. Vznikne tak nádherný barevný kontrast.

Jídelní nábytek Monaco

Stylový a moderní nábytek Monaco je vyroben z masivní borovice. Kostra nábytku měří 25 mm, spodní strana 22 mm. K výrobě zadních částí byla použita 2,5 mm silná pevná deska. Stylovým doplňkem jsou úchyty z ocele. Systém do jídelny Monako zahrnuje mimo jiné nádherné prosklené komody - Monaco 039 a vitríny - Monaco 126  které se dají libovolně kombinovat.

Jídelní kout Monaco

Systém Monaco je velmi početný soubor jídelních sektorů. Jedinečným dojmem působí jemné frézování pro tento systém typické. Jídelní stůl se dá po vložení desky rozložit, pohodlně se k němu vejde 6 osob. Jako praktický kus sedacího nábytku, kromě židlí oceníte i dřevěnou lavici. Prohlédněte si naší fotogalerii jídelny Monaco a nechte se inspirovat!

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz