Rozkládací pohovky s úložným prostorem

Praktické rozkládací pohovky s úložným prostorem které naleznete v naší nabídce mají mnoho variant. Některé typy jsou vkusně doplněny dřevěným úchytkami. Součástí těchto pohovek jsou praktické polštáře.

Rozkládací pohovky s úložným prostorem do každého interiéru

Velmi praktický nábytek - to jsou beze sporu rozkládací pohovky s úložným prostorem. Řešíte nedostatek prostoru a přesto se chcete pohodlně vyspat? Rozkládací pohovky s úložným prostorem jsou řešení! Stylové typy v několika barevných variantách se dají rozložit a rázem tak vznikne ložní plocha pro dvě osoby. Naše pohovky jsou vhodné jak do dětkých, či studentských pokojů, tak do obývacího pokoje

Pohodlné spaní 

Jednoduchým způsobem se dají tyto pohovky s úložným prostorem rozložit. Rozkládací mechynismus je pevný a stabilní, vydrží tedy i každodenní používání. Úložný prostor poslouží skvěle k uschování lůžkovin, nebo jiných věcí, které mají zůstat ukryty. I tak nenápadný kus nábytku, jako jsou naše rozkládací pohovky s úložným prostorem, dokáže skvěle vyplnit náročné požadavky na spokojené a pohodlné spaní.

Barevné varianty

Několik barevných variant zahrnuje zářivé pastelové barvy, ale také jednobarevné rozkládací pohovky s úložným prostorem ve střízlivých tónech.

Objednávejte praktické a krásné pohovky z naší nabídky, jistě budete spokojeni!