Rozkládací křesla a dvojkřesla

Máte malý byt, nebo pokoj a přesto by jste chtěli pohodlně sedět? Ideálním řešením jsou dvojkřesla! My je pro vás máme v několika variantách, praktická rozkládací křesla v moderním i robusním designu - to vše a ještě více najdete v naší nabídce!

Dvojkřesla do menšího prostoru

Ani velká, ani malá - to jsou dvojkřesla. V každé místnosti se na ně najde místo. Výhodou je jejich nenáročnost na prostor, takže je můžete libovolně přesunovat po pokoji, dle vaší momentální potřeby. Dvojkřesla také mohou dobře posloužit studentovi, který má vlastní zázemí, ale hodí se i do dětského pokoje.

Rozkládací křesla a dvojkřesla

Dvojkřesla v našem obchodě mají moderní vzhled, to znamená čisté, hladké linie a vyrobená jsou z eko kůže, pravé kůže, či celočalouněná, což působí nadčasově a velmi stylově. Najdete tu však i klasická dvojkřesla - zde si přijdou na své milovníci rustikálního stylu bydlení. Tyto dvojsedáky jsou doplněny dřevěnými područkami, jejich čalounění je bohaté a jejich součátí bývají i nadýchyné polštáře.Velmi praktická jsou rozkládací křesla, které bezvadně šetří místo. Jednoduchým vysunutím tak vznikne spací plocha. Polštáře, které mohou být součástí dvojsedáku, nebo rozkládacího křesla, tak můžete v noci použít ke spaní. Rozkládací mechanismus tvoří kvalitní ocelové pružiny, které vydrží i každodenní používámí.

Využití dvojsedáku v každém prostoru

Dvojsedák je vhodné umístit do menšího prostoru, když nemáte místo na velikou sedací soupravu. Ale také se mohou stát jedním z komponentů vašeho sedacího nábytku, jestliže prostor ve vašem obývacím pokoji je dostatečně veliký.

Vybírejte z naší nabídky dvojkřesel, doručíme vám je po celé ČR!