Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Čelo postele

Barva

Materiál

Typ skříně

Šířka matrace

 cm –  cm

Délka matrace

 cm –  cm

Úložný prostor

Přístýka

Zábrana

Cena

 Kč –  Kč

Dětský pokoj Venuše

Jestliže hledáte inspiraci pro zařízení dětského pokoje, vybavte ho nábytkem ze systému Venuše. Dětský pokoj Venuše se skládá z několika sektorů, které efektivně  šetří prostor a zároveň prakticky účelově poslouží. Tento nábytek do dětského pokoje může být doplněn třemi barevnými odstíny.

Praktický a krásný dětský pokoj Venuše

Dětský pokoj Venuše poskytne vaší ratolesti potřebné zázemí k hrám, učení i odpočinku. Tento nábytek do dětského pokoje Venuše je vhodný pro děti školou povinné hlavně díky psacímu stolu a rafinovaně řešeným policím a komodám. Tento dětský pokoj Venuše vyniká velkým počtem úložných a odkládacích ploch, které se snadno zaplní knihami, učebními pomůckami a důležitými drobnostmi, které nás životem provází. Například regál V14 můžete použít na jednu stěnu, nebo ho můžete rozložit do rohu, tím vám vznikne originální úložný a odkládací prostor.

Funkční nábytek do dětského pokoje Venuše

Nábytek do dětského pokoje Venuše je typický svou variabilitou a provedením, které bezvadně šetří prostor v místnosti. Například rohová šatní skříň se hodí do menší místnosti, protože efektně vyplní její roh a uvnitř skýtá velké možnosti, kam uložit oblečení a jiné věci. Do takové místnosti se také skvěle hodí důmyslně důmyslně propracované lůžko, které se jednoduchým způsobem dá změnit na psací stůl s policemi. Tato skvělá vychytávka vám pomůže vyřešit problém s prostorem.

Kvalitní materiál i zpracování 

Nábytek do dětského pokoje Venuše je kvalitně a precizně zpracovaný. Dětský pokoj Venuše je vyrobený z laminované dřevotřískové desky, jejíž hrany jsou opatřeny systémem ABS, který je chrání před poškozením. Povrch nábytku se bezvadně ošetřuje a je odolný vůči vlhkosti.

Barevné doplňky

Zajímavě působí barevné prvky, kterými je tento nábytek do dětského pokoje ozvláštněn. Na výběr je mezi třemi barevnými variantami - fialovou, pomerenčovou a modrou. Tímto odstínem jsou nabarveny například poličky, nebo úchytky, které tak v dekoru dřeva krásně vyniknou. Díky této kombinaci působí nábytek decentním a přesto veselým dojmem.

Pořiďte své ratolesti do dětského pokoje nábytek ze systému Venuše. Můžete využít službu dopravce a za příplatek si nechat vynést nábytek až do bytu.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz