Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Čelo postele

Barva

Materiál

Typ skříně

Šířka matrace

 cm –  cm

Délka matrace

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Dětský pokoj Venuše

Jestliže hledáte inspiraci pro zařízení dětského pokoje, vybavte ho nábytkem ze systému Venuše. Dětský pokoj Venuše se skládá z několika sektorů, které efektivně  šetří prostor a zároveň prakticky účelově poslouží. Tento nábytek do dětského pokoje může být doplněn třemi barevnými odstíny.

Bella
Blog
Boro
Borovice
Bloom
Disney
Evado
Finezja
For Kids
Futuro
Grafi
Gumi
Gusto
Happiness
Jogo
Iks
Kamil
Kiks
Komi
Labirynt
Lorento
Lotta
Maximus
Mobi
Multi
Nanosec
Next
Nuki
Relaps
Richmond
Rumba
Slalom
Smarth
Venuše
Verda
Yeti
York
Zaka

Praktický a krásný dětský pokoj Venuše

Dětský pokoj Venuše poskytne vaší ratolesti potřebné zázemí k hrám, učení i odpočinku. Tento nábytek do dětského pokoje Venuše je vhodný pro děti školou povinné hlavně díky psacímu stolu a rafinovaně řešeným policím a komodám. Tento dětský pokoj Venuše vyniká velkým počtem úložných a odkládacích ploch, které se snadno zaplní knihami, učebními pomůckami a důležitými drobnostmi, které nás životem provází. Například regál V14 můžete použít na jednu stěnu, nebo ho můžete rozložit do rohu, tím vám vznikne originální úložný a odkládací prostor.

Funkční nábytek do dětského pokoje Venuše

Nábytek do dětského pokoje Venuše je typický svou variabilitou a provedením, které bezvadně šetří prostor v místnosti. Například rohová šatní skříň se hodí do menší místnosti, protože efektně vyplní její roh a uvnitř skýtá velké možnosti, kam uložit oblečení a jiné věci. Do takové místnosti se také skvěle hodí důmyslně důmyslně propracované lůžko, které se jednoduchým způsobem dá změnit na psací stůl s policemi. Tato skvělá vychytávka vám pomůže vyřešit problém s prostorem.

Kvalitní materiál i zpracování 

Nábytek do dětského pokoje Venuše je kvalitně a precizně zpracovaný. Dětský pokoj Venuše je vyrobený z laminované dřevotřískové desky, jejíž hrany jsou opatřeny systémem ABS, který je chrání před poškozením. Povrch nábytku se bezvadně ošetřuje a je odolný vůči vlhkosti.

Barevné doplňky

Zajímavě působí barevné prvky, kterými je tento nábytek do dětského pokoje ozvláštněn. Na výběr je mezi třemi barevnými variantami - fialovou, pomerenčovou a modrou. Tímto odstínem jsou nabarveny například poličky, nebo úchytky, které tak v dekoru dřeva krásně vyniknou. Díky této kombinaci působí nábytek decentním a přesto veselým dojmem.

Pořiďte své ratolesti do dětského pokoje nábytek ze systému Venuše. Můžete využít službu dopravce a za příplatek si nechat vynést nábytek až do bytu.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz

 Nákup na splátky z pohodlí domova Cetelem na Zadaranabytek.cz