Motorové rošty

Pro luxusní odpočinek a spánek jsou tu motorové rošty. Polohování se snadno ovládá dálkovým ovladačem. Vybírejte z mnoha variant motorových roštů, které se liší různým způsobem polohování, ale také zpracováním a dolpňky.

Motorové rošty

Motorové rošty poslouží ke zkvalitnění komfortu při odpočinku a spánku ve vaší posteli. Dálkovým ovladačem můžete nastavit různé zóny ovládání, které se od kusu liší. Motorové rošty se vyrábí v rozpětí 80 - 140 cm. Jejich hloubka je 200 cm. Nosnost těchto motorových roštů je z velké většiny kolem 130 kg. Jestliže si v posteli před spaním rádi čtete, jistě využijete mechanické polohování hlavy, při větší fyzické zátěži zase naopak polohování nohou.  

Kvalitní motorové rošty

Motorové rošty jsou vyrobeny z březových lamel. Čím vyšší hustota lamel, tím lepší rošt. Mezi standardní motorové rošty patří základní typy s možností polohování hlavy, u těch luxusnějších motorových roštů můžete polohovat nohy, hlavu a využít můžete také boční polohování, které využijí hlavně osoby dlouhodobě připoutané na lůžko. Těm tento způsob polohování velmi ulehčí nasedání a sesedání z lůžka. 

Různé varianty motorových roštů

Motorové rošty dodáváme v rozpětí od 80 do 140 cm. Na dvoulůžka lze využít motorové rošty samonosné, které plní funkci samostatné postele.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz