Samonosné rošty

Jestliže si domů pořídíte samonosný rošt, nebude již potřebovat postel. Tyto rošty vám ji bezvadně nahradí! Na výběr máme mezi několika typy - samonosné rošty na jednolůžko, dvojlůžko i různým způsobem polohovací.

Samonosné rošty

Samonosné rošty najdou své uplatnění například v ubytovacích zařízeních, jako jsou rekreačky, či hotely, ale pořídit si je můžete i do svého domova. Samonosné rošty jsou vyrobeny z kvalitních lamel, které jsou uloženy v plastových pouzdrech. Lamely jsou vyrobeny ze sibiřské břízy a obecné platí, že čím vyšší je jejich hustota, tím vyšší je kvalita roštu.

Několik typů samonosných roštů

Mnoho typů samonosných roštů se liší provedením - mezi nejluxusnější patří samonosné rošty elektricky ovladatelné, pomocí dálkového ovládání. Manuální, nebo elektrické polohování může být pod hlavou, nebo pod nohami. Kvalitnější samonostné rošty obsahují středový zpevňující pás a tvrdost lamel se dá u nich regulovat.

Doplňky k samonosných roštům

Neocenitelný doplněk k samostatným roštům je držák matrace, který dodáváme v několika typech. Zabraňuje klouzání matrace a využití najde hlavně u polohovacích roštů.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz