Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Čelo postele

Barva

Materiál

Šířka matrace

 cm –  cm

Délka matrace

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Manželské čalouněné postele

Víte, že v posteli strávíme téměř třetinu života? Věnujte tedy výběru manželské čalouněné postele dostatečnou pozornost, vždyť se jedná o místo, kde budete čerpat síly po namáhavém dni a zaslouženě odpočívat!

Levné manželské čalouněné postele

Manželské čalouněné postele koupíte levněji, než například postele z masivu, protože jejich čalounění není tolik nákladné. Jestliže dáváte přednost pohodlí, neváhejte si domů některou z těchto levných manželských čalouněných postelí pořídit. Měkké čelo postele vám dobře poslouží jako opěrka hlavy při četbě knihy, ale plní i další praktickou funkci - jestliže si pořizujete manželskou čalouněnou postel do prostoru ložnice, ochrání vaši hlavu před průvanem. 

Čalouněná manželská postel a doplňky

K čalouněné manželské posteli vybírejte tyto nezbytnosti:

  • matraci
  • rošt
  • noční stolek

U vybraných typů manželských čalouněných postelí je vše v ceně. Kde tomu tak není, si můžete přiobjednat potřebné doplňky v naší bohaté nabídce matrací, roštů a nočních stolků.

Oblíbené manželské čalouněné postele

Čalounění již dávno není jen polyesterové, nadýchané, s četnými záhyby, kde se zachycuje prach! Manželské čalouněné postele v naší nabídce mohou být čalouněné luxusní koženkou, nebo kůží v několika barevných odstínech. Tento materiál se bezvadně udržuje v čistotě, je vhodný pro alergiky a působí velmi luxusně.

Mnoho variant manželských čalouněných postelí

Manželské čalouněné postele dodáváme v moderním designu, ale také ve starobylém stylu. Můžete vybírat mezi rozměry od 140 - 200 cm. Samozřejmě platí, že čím širší postel, tím kvalitnější odpočinek.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz