Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Čelo postele

Barva

Materiál

Šířka matrace

 cm –  cm

Délka matrace

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Studentský pokoj Slalom

Hledáte inspiraci k vybavení dětského, či studenstkého pokoje nábytkem? Nábytek do studentského pokoje Slalom splní všechna kritéria funkčního a na pohled pěkného pokoje. Barevný odstín je vhodný jak pro dívku, tak i pro chlapce.

Bella
Blog
Boro
Borovice
Bloom
Disney
Evado
Finezja
For Kids
Futuro
Grafi
Gumi
Gusto
Happiness
Iks
Kamil
Kiks
Komi
Labirynt
Lorento
Lotta
Maximus
Mobi
Multi
Nanosec
Next
Nuki
Relaps
Richmond
Rumba
Slalom
Smarth
Venuše
Verda
Yeti
York
Zaka

Studentský pokoj Slalom

Sympatický nábytek pro vaše ratolesti, který je navržen tak, aby poskytoval dostatek odkládacího a úložného prostoru. Funkční sestava nábytku Slalom  jejíž jednotlivé díly poskytnou dítěti, či studentovi potřebné zázemí. Přednosti studentského pokoje Slalom:

  • kvalita materiálu,
  • dvě varianty doplňkové barvy (fialová, zelená),
  • početná sestava (13 dílů),
  • úložné a odkládací prostory,
  • nízká cena.

Studentský pokoj Slalom je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky, která je opatřena hranami ABS (plastové hrany), které ji chrání před opotřebením. Tento materiál je omyvatelný a velmi snadno se udržuje v čistotě.

Barevné zpracování

Základní bílá barva nábytku Slalom je efektně doplněna barevnými částmi, což rozbíjí jednotvárnost a číní tak pokoj zajímavým a příjemným na pohled. Vybírat můžete ze dvou barevných odstínů - z fialové a zelené. Lehce tak vybavíte pokoj pro dívku, nebo pro chlapce. Protože se jedná o decentní nábytek, může vaši ratolest provázet od dětského věku, až po dospělost - kvalita materiálů to jistě nevylučuje!

Dobrá volba - studentský pokoj Slalom

Nábytek Slalom do studentského pokoje prostě poskytuje vašemu dítěti pohodlný a bezpečný kout. Pevná postel, jejíž součástí jsou úložné šuplíky je pohodlná a dostatečně široká. Nezbytný psací stůl má pod deskou také plochu na klávesnici, šuplíky i police. Velký počet skříní, regálů a poliček vám usnadní vybrat to pravé a sestavit si tak dětský, či studentský pokoj dle vlastní potřeby!Objednávejte nábytek do studentského pokoje Slalom, který navíc nabízíme se slevou 15 %. Dodáme vám ho do 4 - 6 týdnů paletovou dopravou. Můžete využít služby dopravce a nechat si nábytek vynést za příplatek až do bytu!

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz

 Nákup na splátky z pohodlí domova Cetelem na Zadaranabytek.cz