Studentský pokoj Slalom

Hledáte inspiraci k vybavení dětského, či studenstkého pokoje nábytkem? Nábytek do studentského pokoje Slalom splní všechna kritéria funkčního a na pohled pěkného pokoje. Barevný odstín je vhodný jak pro dívku, tak i pro chlapce.

Studentský pokoj Slalom

Sympatický nábytek pro vaše ratolesti, který je navržen tak, aby poskytoval dostatek odkládacího a úložného prostoru. Funkční sestava nábytku Slalom  jejíž jednotlivé díly poskytnou dítěti, či studentovi potřebné zázemí. Přednosti studentského pokoje Slalom:

  • kvalita materiálu,
  • dvě varianty doplňkové barvy (fialová, zelená),
  • početná sestava (13 dílů),
  • úložné a odkládací prostory,
  • nízká cena.

Studentský pokoj Slalom je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky, která je opatřena hranami ABS (plastové hrany), které ji chrání před opotřebením. Tento materiál je omyvatelný a velmi snadno se udržuje v čistotě.

Barevné zpracování

Základní bílá barva nábytku Slalom je efektně doplněna barevnými částmi, což rozbíjí jednotvárnost a číní tak pokoj zajímavým a příjemným na pohled. Vybírat můžete ze dvou barevných odstínů - z fialové a zelené. Lehce tak vybavíte pokoj pro dívku, nebo pro chlapce. Protože se jedná o decentní nábytek, může vaši ratolest provázet od dětského věku, až po dospělost - kvalita materiálů to jistě nevylučuje!

Dobrá volba - studentský pokoj Slalom

Nábytek Slalom do studentského pokoje prostě poskytuje vašemu dítěti pohodlný a bezpečný kout. Pevná postel, jejíž součástí jsou úložné šuplíky je pohodlná a dostatečně široká. Nezbytný psací stůl má pod deskou také plochu na klávesnici, šuplíky i police. Velký počet skříní, regálů a poliček vám usnadní vybrat to pravé a sestavit si tak dětský, či studentský pokoj dle vlastní potřeby!Objednávejte nábytek do studentského pokoje Slalom, který navíc nabízíme se slevou 15 %. Dodáme vám ho do 4 - 6 týdnů paletovou dopravou. Můžete využít služby dopravce a nechat si nábytek vynést za příplatek až do bytu!

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz