Studentský pokoj Zaka

Originální studentský pokoj Zaka poskytne vaší ratolesti potřebné zázemí k odpočinku i učení. Jistě oceníte praktické úložné prostory i zajímavý design. Barevné provedení se hodí do dívčího i chlapeckého pokoje. 

Studentský pokoj Zaka

Netradiční design nábytku Zaka do dětského, či studenstkého pokoje jistě zaujme svými specifickými detaily! Základní barva má zvláštní bílou patinu a barevný odstín se hodí jak do pokoje pro děvče, tak pro chlapce. Variabilní sestava studentského pokoje Zaka nabízí dostatek úložných a odkládacích prostor ve formě menších, či větších šuplíků a polic. Atypicky zpracované díly do sebe báječně zapadají a pokoj působí celistvě a pohodovým dojmem.

Specifika nábytku Zaka:

  • kvalitní materiál
  • zjímavý design
  • moderní kovové úchytky
  • velký počet sektorů (13)
  • snadná údržba

Kvalitní laminovaná deska, ze které je studentský pokoj Zaka vyroben má hrany opatřené systémem ABS (plastové hrany), které chrání nábytek před poškozením. Povrch je omyvatelný. 

Moderní studentské pokoje

Možná vás také provází vzpomínka na nábytek vašeho dětství, který se nezřídka dědil z generace na generaci a byl ve stylu "každý pes jiná ves". Také jste spávali na molitanové matraci a rozvrzané posteli.. Dnešní mládež má tolik možností, jak si užít tato léta v komfortním a bezpečném pokoji, který ani tolik nestojí! Materiál, ze kterého je studentský pokoj Zaka vyroben je kvalitní dřevotřísková laminovaná deska o tloušťce 16mm. Hrany nábytku jsou opatřeny systémem ABS (plastové hrany), které je chrání před mechanickým poškozením. A konečně samotná montáž nábytku zaručí dlouhodobou trvanlivost a tvar!

Nábytek do studentského pokoje Zaka

Tři typy šatních skříní si zaslouží zvláštní pozornost!  Nejrobustnější typ rohové šatní skříně vám nahradí police i komody. Uvnitř je dostatek místa na zavěšení oděvů i uložení oblečení do polic. Všechny vnější strany této šatní skříně jsou vyplněny policemi a šuplíky, které skýtají nekonečné možnosti k odložení učiva, knih, oděvů a všeho potřebného, co má být po ruce. A to je typické pro celý studentský pokoj Zaka. Za zmínku také stojí dětská postel, která je dostatečně prostorná a pevná. Její součástí jsou dva velké šuplíky na lůžkoviny, nebo sezónní oděvy.

Neváhejte nábytek do studentského pokoj Zaka objednávat ještě dnes, my vám ho doručíme až do vašeho bytu do 4 - 6 týdnů! 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz