Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Čelo postele

Barva

Materiál

Šířka matrace

 cm –  cm

Délka matrace

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Ložnice Dakar

Sestava nábytku do ložnice Dakar není příliš početná, o to víc je důraz kladen na detaily! Efektní doplňky jako jsou madla, nebo LED osvícení umocní celkový dojem, který oslní! Ložnice Dakar není pouze krásná, ale také velmi praktická. Přesvědčte se sami!

Luxusní ložnice Dakar

Tato ložnicová sestava se skládá ze čtyř elementů, které společně tvoří intimní a útulné prostřední k odpočinku. Luxus tohoto nábytku je patrný na první pohled. Barevné zpracování, které má dvě varianty působí moderním dojmem, čistými a hladkými liniemi a velmi dobře se kombinuje s barvou na zdi, či koberci. Je na vás, jaké doplňky zvolíte k umocnění celkového dojmu. Pravdou ovšem je, že ložnice Dakar svým provedením zastíní další vybavení v místnosti.

Manželská postel Dakar je jedinečnou součástí celé ložnice. Tato prostorná manželská postel je vhodná do menších prostor, protože obsahuje pod spací částí veliký úložný prostor, který můžete využít nejen na lůžkoviny. Kompletní manželská postel s krásně zpracovaným čelem již dodáváme s roštem i matrací 160 cm.

Kvalitní zpracování a efektní doplňky

Ložnice Dakar vyniká precizním zpracováním. K výrobě nábytku bylo použité prvotřídní lamino, jehož hrany chrání ABS systém, který tak zabrání jejich mechanickému poškození. U šatní skříně jistě oceníte hliníkové pojezdy, které prodlužují životnost a použitelnost nábytku. Efektní LED osvětlení, které je také součástí šatní skříně přinese do vaší ložnice intimitu.

Ložnice Dakar symbolizuje:

  • kvalitní nábytek, který vydrží dlouhá léta.
  • Nábytek, který nabízí mnoho úložných možností.
  • Intimní a útulný kout k odpočinku.
  • Ložnicovou sestavu, která se lehce udržuje v čistotě.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz