Kombinované kuchyňské skříňky Iga

Nadčasový design a skvělá cena - to jsou moderní kuchyňské skříňky Iga. Vybírejte ze tří základních dekorů skříněk. Typickým detailem kuchyně Iga jsou lesklé části, které u horních skříněk představují spodní skříňku dvojitého výklopu a u spodních skříněk horní šuplíky. U dřezových skříněk jsou tyto šuplíky pevné a slouží pouze jako dekorace, pro jednolitý design kuchyně. 

Dřezové
Drátěný program
Horní plné
Police, zakončení
Potravinové
Pro vestavby
Rohové
Spodní plné
Šuplíky
Vitríny
Výklopy

Kuchyňské skříňky Iga

K výrobě těchto moderních skříněk byla použita laminovaná dřevotřísková deska LTD. Tento materiál vyniká vysokou odolností a velmi dobře se udržuje. Stejně jako u ostatních skříněk, i zde jsou jejich hrany opatřeny systémem ABS (plastové hrany), které poskytují plnou ochranu před mechanickým poškozením. Lesklá doplňková dvířka jsou z lesklé folie na na dřevovláknité desce, tloušťky 16 mm.

Kombinované moderní kuchyňské skříňky

kuchyňských skříněk Iga můžete sestavit jakoukoliv kuchyni na míru. Ke spodním skříňkám dodáme zdarma dřevěný sokl a ke všem úchytky IgaPovrch dvířek, kromě atraktivního vzhledu, vyniká také dlouhou životností a snadnou údržbou.  Skříňky mají předvrtané otvory na madlo, pokud si přejete skříňky bez předvrtaných otvorů, uveďte toto v poznámce. 

 Objednávejte kuchyňské skříňky Iga a využijte služby dopravce, který vám za příplatek kuchyni dodá až do bytu!

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz