Dětské pokoje Futuro

Dětský pokoj Futuro je veselý a originální nábytek do dětského, či studentského pokoje. 15 propracovaných sektorů má tři barevné varianty: grafit světlý + bílá / tyrkys, zelená, nebo červená barva. Vyrobeno z kvalitního lamina s ABS hranami.

Bella
Blog
Boro
Borovice
Bloom
Disney
Evado
Finezja
For Kids
Futuro
Grafi
Gumi
Gusto
Happiness
Iks
Kamil
Kiks
Komi
Labirynt
Lorento
Lotta
Maximus
Mobi
Multi
Nanosec
Next
Nuki
Relaps
Richmond
Rumba
Slalom
Smarth
Venuše
Verda
Yeti
York
Zaka

Nábytek Futuro do dětského pokoje

Svěží a moderní nábytek s originálními detaily. Futuro je sestava nábytku do dětského, či studentského pokoje. 15 sektorů splňuje požadavky na funkční pokoj pro dítě, nebo pro studenta. Nechybí prostorná šatní skříň v rohovém provedení, ale také menší skříně a skříňky, stejně jako komoda a noční stolky. Postel dodáme ve dvou variantách - klasické jednolůžko s roštem a úložným prostorem a také jedinečnou postel, která se dá jednoduchým způsobem přeměnit na psací stůl. K postelím si za příplatek můžete přiobjednat matrace.

Materiál a barevné provedení

Nábytek Futuro je vyroben z kvalitní laminované desky, která je odolná mechanickému i chemickému poškození s hranami ABS. Barevné provedení má tři odstíny - základní barvy grafit + bílá jsou kombinované s tyrkysovou, zelenou, nebo červenou barvou.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz

 Nákup na splátky z pohodlí domova Cetelem na Zadaranabytek.cz