Dekorace do dětských pokojů

Máte již vybavený dětský pokoj nábytkem a stále tomu něco chybí? Pořiďte se do něj některou z našich nádherných dekorací! Dekorace do dětského pokoje ho zútulní a zkrásní.

Dekorace na zeď do dětského pokoje

Protože je nám jasné, že na detailech záleží, zahrnuli jsme do nabídky našeho obchodu také dekorace na zeď. V dětském pokoji se budou krásně vyjímat například hodiny, které nabízíme v nepřeberném množství, s barevnými motivy pro dívku, chlapce, nebo neutrálními, které můžete pořídit pro oba. Jako dekorace na zeď poslouží také metr, který zaznamenává růst vašeho dítěte a ještě krásně vypadá.

Samolepící dekorace na zeď

Velkým hitem se stávají samolepící dekorace na zeď. Na trhu jsou k dostání různé typy, my vám však nabízíme tyto nádherné samolepící dekorace na zeď, tištěné na materiálech, které na dotek připomínají látku. Není to klasická folie, ale polyesterový materiál. Před nalepením nálepky na zeď, je potřeba ji důkladně omýt od nečistot a prachu. 

Na výběr je mnoho krásných motivů

V naší nabídce si vybírejte dekorace do pokojíků pro miminka, ale také naučné samolepící dekorace na zeď, které poslouží vašim dětem jako učební pomůcka. Hlavním účelem těchto kvalitních dekorací je však samozřejmě zdobit interiér. Jistě splní veškerá vaše očekávání!

 

 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz