Kuchyňské skříňky s dřezem

Skříňky s dřezem v naší nabídce jsou hluboké 58 cm a vysoké 82 cm. Šířku vybírejte dle vlastní potřeby, stejně jako barvu a frézování. Nerezový dřez s odkapávačem můžete používat na levou i pravou stranu. 

Kuchyňská skříňka s dřezem

Dvířka dřezové skříňky  jsou vyrobené z kvalitní MDF, povrch je hladký, odolný a dobře se udržuje. Korpus je vyroben z laminovaných dřevotřískových desek. Vybírejte z naší bohaté nabídky úchytek na kuchyňskou linku. Na čelní plochy dvířek kuchyňské dřezové skříňky je použit Materiál MDF. Základním materiálem je ekologická MDF deska. V případě objednání plastovém soklu, skříňku dodáme na rektifikačních nožičkách, které umožňují snadné vyrovnání v případě nerovnosti podlahy.

Kuchyňské skříňky včetně dřezu

  • velmi příznivá cena.
  • Kuchyňská skříňka je SKLADEM.
  • Pro vyladění vaší kuchyně si můžete objednat některé z našich kuchyňských baterií.
  • Všechny skříňky dodáváme smontované, žádné zdlouhavé skládání z krabic!

Celoplošný nerezový dřez s odkapem 

Dřez je nerezový o síle plechu 0,5 mm a dodáváme ho včetně sifonu. Umísťuje se přímo na dřezovou skříňku šíře 60 cm pomocí montážních úchytek. Hloubka vaničky je 17 cm. Je oboustranný, tedy ho lze umístit s vaničkou vlevo i vpravo.
Dřez nemá otvor pro stojánkovou baterii, lze doobjednat (dodání obvykle 1 týden) formou poznámky v objednávce, ale je nutné napsat orientaci dřezu např. "odkap vpravo". 

 

 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz