Kuchyňské skříňky s dřezem

Skříňky s dřezem v naší nabídce jsou hluboké 58 cm, vysoké 82 cm a široké 80 cm. Vybírejte barevné provedení: olše, kalvádos, beton, nebo šedá. Nerezový dřez s odkapávačem můžete používat na levou i pravou stranu. 

Kuchyňská skříňka s dřezem

Vybírejte v naší nabídce kuchyňské skříňky vyrobené z kvalitního lamina. Skříňky dodáme i s nerezovým dřezem, který je zabalený zvlášť. Skříňka je již pevně smontovaná. Dvířka kuchyňské skříňky s dřezem jsou vyrobené z kvalitní ekologické MDF, povrch je hladký, odolný a dobře se udržuje. Korpus je vyroben z laminovaných dřevotřískových desek. Na čelní plochy dvířek je použit Materiál MDF. 

Kuchyňská skříňka pod dřez

Kuchyňskou skříňku pod dřez dodáme již pevně smontovanou s úchyty zdarma.

  • velmi příznivá cena
  • kuchyňská skříňka je skladem
  • pro vyladění vaší kuchyně si můžete objednat některé z našich kuchyňských baterií

Skříňka s dřezem

Dřez je nerezový o síle plechu 0,5 mm a dodáváme ho včetně sifonu. Umísťuje se přímo na dřezovou skříňku šíře 60 cm pomocí montážních úchytek. Hloubka vaničky je 17 cm. Je oboustranný, tedy ho lze umístit s vaničkou vlevo i vpravo. Dřez nemá otvor pro stojánkovou baterii, lze doobjednat (dodání obvykle 1 týden) formou poznámky v objednávce, je nutné napsat orientaci dřezu např. "odkap vpravo". 

 

 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz