Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Čelo postele

Barva

Materiál

Šířka matrace

 cm –  cm

Délka matrace

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Postele z masivu

Hledáte li vhodnou postel, na které každý den spočine vaše tělo k zaslouženému odpočinku,  jistě si vyberete v naší bohaté nabídce postelí z masivu. Volit můžete mezi klasickými jednolůžky, ale také mezi mnoha typy manželských postelí z masivu.

Postel z masivu – krása a kvalita

Pro každého, kdo preferuje kvalitu zpracování a  styl, máme v naší nabídce postele z masivu. Naleznete zde dvoulůžka i jednolůžka. Postele vyrábíme z buku, dubu, nebo z borovice.  Obecně platí, že čím vyšší je tvrdost dřeva použitého k výrobě postele z masivu, tím lepší je její stabilita. Mezi tvrdší dřeviny patří dub a buk, k měkkým řadíme smrk a borovici. Důvody, proč vybrat tvrdší dřevinu je několik:

  • konstrukce postele z masivu je stabilnější
  • postel bude lépe odolávat otlakům, či rýpnutí
  • nedojde k rozvrzání konstrukce postele
  • kování a vruty se časem neuvolní

Nespornou výhodou postelí z masivu, které jsou vyrobeny z měkkých dřevin je však jejich nízká cena, která při výběru jistě hraje roli.

Postele z masivu

Dřevěné postele z masivu se zkládají ze dvou bočnic a hlavového a nožního čela. Výška postelí z masivu je 40 - 48 cm. Definitivní výška je však závislá na tom, jaký zvolíte rošt a matraci. Jestliže například vybíráte postel z masivu pro staršího člověka, je lepší dát přednost vyššímu lůžku, pro snadnější vstávání. Postele z masivu dodáváme v demontu a široké rozpětí rozměrů jistě uspokojí požadavky každého zákazníka. Ve vaší ložnici, nebo v dětském pokoji se bude postel z masivu krásně vyjímat a jestliže prostor doplníte vhodnými skříněmi a komodami, vytvoříte si stylový a luxusní kout pro bydlení.

Manželské postele z masivu

Mezi nejluxusnější typy v naší nabídce patří bezesporu manželské postele z masivního a jádrového buku. U těchto kvalitních manželských postelí z masivu navíc budete překvapeni jejich příjemnou cenou. Jádrový buk je střední /starší/ část bukového dřeva s malým obsahem vody, takže nevysychá. Takový nábytek vám bude sloužit desetiletí. Masivní manželské postele nabízíme v mnoha rozměrech od 140 do 200 cm. Ale přizpůsobíme se vašim požadavkům a vyrobíme vám i postel dle vašeho individuálního přání.

Doplňky k postelím z masivu

Vybrali jste postel z masivu? Teď už k ní jen dokoupit tu správnou matraci a rošt a bude hotovo! V naší nabídce roštů vybírejte mezi mnoha typy, které zpříjemní váš spánek, ale ani v sortimentu matrací nejsme pozadu! Můžete ušetřit a zakoupit některou ze základní nabídky, nebo si vylepšit standard spánku a vybrat do vaší nové postele z masivu luxusní a funkční matraci .

Vybírejte z naší nabídky na zadaranabytek.cz a objednávejte ještě dnes!

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz