Konferenční židle a lavice

Jsme rádi, že můžeme každému zákazníkovi vyplnit jeho představu. V našem obchodě nabízíme velice obsáhlý sortiment, takže si jistě vybere každý, kdo shání  konferenční židle do čekárny, školy či veřejných prostor.

Konferenční židle a lavice

V naší široké nabídce najdete konferenční židle a lavice z rozličných materiálů. Jistě oceníte možnost výběru jednotlivých variant, jako jsou područky pro ruce, výběr čalounění jen určité části židle, volba síťoviny v oblasti zad atd. Nabízíme jednotlivé konferenční židle, či soustavu několika spojených sedáků.

Praktické vlastnosti

Mnoho konferenčních židlí nabízíme v moderních barvách a designu. Jistě oceníte židle ze dřeva a ergonomicky tvarovaného plastu, pro jejich snadnou údržbu, nebo celokovové konferenční židle, které jsou prakticky nezničitelné. K většině kancelářských židlí si lze zvolit mezi mnoha doplňky. Velkou výhodou je možnost stohování židlí, což příjemně šetří místo.

Doporučujeme věnovat pozornost dvou a více sedákům, které vyrábíme v mnoha provedeních a lze je dle vašeho přání kombinovat se stolky, nebo područkami.

Projděte naší nabídku na zadaranabytek.cz a objednávajte ještě dnes!

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz