Kuchyně Roudnice nad Labem

Kuchyně z expozice v Roudnici nad LabemPro každého, kdo chce kuchyni rychle, levně a s bonusovými službami, máme v našich kuchyních v Roudnici nad Labem to pravé! Stojí za námi dlouholeté zkušenosti na trhu. Dodali jsme stovky kuchyní spokojeným zákazníkům a to je nejlepší vizitka! Přijďte se podívat do vybaveného kuchyňského studia na vystavené kuchyně.  Zaručujeme ty nejlepší výrobní technologie, špičkový materiál a také cenovou dostupnost našich výrobků

Adresa a kontakty na kuchyňské studio v Roudnici nad Labem

Nábytek Regio s.r.o. 
Rigrova 635 (OD Chaloupka)
Telefon: +420 416 815 533
Telefon: +420 734 311 729
nabytek@nabytek-regio.cz
IČ: 04655231
DIČ: CZ04655231  
Otevřeno:
Pondělí - pátek: 8:00 - 17.00
Sobota:  9.00 -12.00
Odpovědný vedoucí: Petr Krčula

Chcete pomoci s realizací vaší kuchyně?

Kuchyně z expozice v Roudnici nad LabemKuchyně v Roudnici nad Labem nabízí širokou paletu barevného provedení, rozmanitost typů a zpracování. Na své si přijdou milovníci klasických kuchyní, masivního vesnického stylu, ale také ti, kdo jdou s dobou a sledují trendy!

Pomůžeme vám:

  • s návrhem kuchyně, který je zdarma,
  • s cenovou kalkulací, také zdarma,
  • se zaměřením kuchyně do 20 km zdarma,
  • s odbornou montáží za skvělou cenu.

Kuchyně na míru v Roudnici nad Labem

Kuchyně z expozice v Roudnici nad LabemRučíme za osobní přístup a 100% ochotu vyřešit vaše přání. Máme bohaté zkušenosti nejen s objednáváním ale i s řešením složitých montáží. Přijďte do kuchyňského studia v Roudnici nad Labem probrat vaši představu o kuchyni na míru.  Realizovali jsme panelákové kuchyně, které potřebovaly inovaci, nebo oživení v podobě baru, či rohového provedení. Nezalekneme se  půdních kuchyní se skosenou stěnou, ani atypických skříněk.

Rustikální kuchyně z expozice v Roudnici nad LabemLámete si hlavu s tím, jaká kuchyně bude slušet vašemu domovu? Plánujete rekonstrukci, nebo zařizujete novostavbu či byt? V každém případě si budete přát, aby vaše kuchyně byla krásná, funkční, kvalitní a možná také oceníte, když bude navíc za dobrou cenuKuchyně Macháček mají několik poboček po celé republice. Jednou z nich je prodejna v Roudnici nad Labem, kde jsme vystavěli novou expozici kuchyní. Naleznete zde kuchyně různých stylů a rozměrů, na své si přijdou zákazníci, kteří preferují luxus i ti, kteří chtějí ušetřit.

Levné Kuchyňské linky

Levná kuchyně z expozice v Roudnici nad LabemI levné kuchyně mohou splňovat veškeré požadavky na funkčnost a krásný design. Skříňky dodáme již pevně smontované, s úchyty zdarma. Materiál - kvalitní lamino - se velmi dobře udržuje v čistotě a je odolný krátkodobému vlivu horka a vlhka. Hrany skříněk chrání systém ABS (plastová ochrana) před mechanickým poškozením. I levné kuchyně, stejně jako luxusní, lesklé typy, najdete na naší nové výstavě.

Kuchyňské linky rustikální, rohové , nebo panelákové? Stačí vybrat tu pravou

Kuchyňská linka z expozice v Roudnici nad LabemOblíbené rustikální kuchyně nikdy nevyjdou z módy. Velké oblibě se u zákazníků těší po celou dobu našeho působení na trhu s kuchyněmi. Rustikální kuchyně jsou typické starodávnou patinou a frézováním, k dostání jsou v několika odstínech dřeva a často jsou doplněné vitrínami, stejně jako rustikální kuchyně v naší nové expozici. Rohové kuchyně, které jsou náročnější na prostor poskytují velké úložné a pracovní možnosti, panelákové kuchyně zase bývají menší, ale beze zbytku využijí prostor, který jim byl určen.

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout vystavené kuchyně na pobočce v Roudnici nad Labem.

Přijďte k nám do kuchyní v Roudnici nad Labem s návrhem kuchyně, s námi  přeměníte vaše sny ve skutečnost!

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz