Kuchyně Macháček

České kuchyně na míru v České Lípě? Více česky to již nejde

Navštivte prodejní showroom s nabídkou kuchyní na zakázku značky Macháček Kuchyně. Bezmála dekáda let vytvořila solidní postavení mezi kuchyňskými studii v tomto městě a jako jediné nabízí kuchyně vlastní výroby, které pro ni a hlavně pro Vás vyrábí centrála v Oboře u Doks. Státotvorní občané tak mají možnost podpořit český výrobek. Kromě prohlídky výstavních prostor je pro Vás samozřejmě připraven kompletní servis pro zařízení nové kuchyně.

Adresa a kontakty kuchyňského studia v České Lípě

Mariánská 213
47001
Telefon: +420 723 676 579
Telefon: +420 605 367 046
obora@zadaranabytek.cz
Odpovědný vedoucí: Martin Macháček
Projektový specialista: Marie Čapková
IČ: 27348393
DIČ: 27348393

Otevřeno:

Pondělí 8 – 13
Úterý 12 - 17
Středa 8 - 13
Čtvrtek 12 - 17
Pátek zavřeno

Grafický návrh a ostatní služby pro zřízení nové kuchyně

Pro jasnější představu o vaší nové kuchyňské sestavě Vám bezplatně vypracujeme 3D vizualizaci, poradíme s výběrem dekorů, prostor osobně zaměříme a ve finále také namontujeme. Zkrátka vše potřebné k nové kuchyni.

České kuchyně na míru mnoha tváří a vlastností aneb stop kuchyňskému rasismu.

Jedním z největších motivačních faktorů pro pořízení nové kuchyně na pobočce v České Lípě jsou téměř neomezené možnosti zpracování a tím pádem i přizpůsobení Vašim finančním možnostem - kuchyňskou sestavu Vám zkrátka "nařežeme na tělo" Pouze Vy si můžete určit, kolik do své nové kuchyně hodláte investovat! Zákazníky nehodláme škatulkovat, každý má právo "dostat se do varu".

Výběr materiálu a vybavení pro vaší zakázkovou kuchyň

Doménou naší nabídky jsou kuchyně laminované, foliované a dnes také velmi populární kuchyně lakované s vysokým stupněm lesku. Reflektujeme aktuální trendy pro moderní kuchaře v moderních kuchyních, se kterými lze Vaše vaření zefektivnit, ale také urychlit. Myslíme na alternativní způsoby stravování a proto jsou v naší nabídce také kuchyně pro raw a vegan jedlíky. Ctíme však také osvědčené postupy a tradiční zpracování. Ničeho se nezalekneme.. 

Těšíme se na naší návštěvu!

 


Zvětšit mapu