Kuchyně Liberec

Kuchyně na míru LiberecPřijďte se podívat do vybaveného studia na vystavené kuchyně. Najdete zde kompletní služby od návrhu kuchyně po její montáž. Máme obrovské zkušenosti, dodali jsme stovky kuchyní. Nabídku Kuchyně Macháček najdete v prvním patře. Kuchyně Macháček zastupuje firma Anábytek.

Adresa a kontakty na kuchyňské studio v Liberci

Dr. Milady Horákové 447/60
Telefon: +420 725 365 192
objednavky@kuchyne.in
IČ: 87416646

Otevřeno:
Po: 9:00-12:30 13:00-17:00
Út: 9:00-12:30 13:00-17:00
St: 9:00-12:30 13:00-17:00 
Čt: Ind. konzultace a zaměření 
Pá: Ind. konzultace a zaměření 
So: Ind. konzultace a zaměření

Odpovědný vedoucí: Adéla Venglová

Návrhy kuchyní Liberec

Kuchyně na míru LiberecNaší největší předností je přístup ke každému zákazníkovi. Máme dvacetileté zkušenosti nejen s realizacemi, ale i s řešením složitých montáží. Dokážeme poradit a vyřešit každý váš požadavek. Aby vše „sedělo“, tak jak má, nabízíme nezávazné zaměření prostoru pro vaši novou kuchyni u vás doma. Kde součástí zaměření, je i plánek instalací pro umístění odpadů, vody, plynu a elektriky. A to za symbolickou částku 500,-Kč.

Liberec a Moderní kuchyně? Ano!

Kuchyně na míru LiberecDodáváme moderní kuchyně v Liberci již devátým rokem. Za tento čas se pojem moderní kuchyně několikrát změnil a my se snažíme nové trendy reflektovat a nezůtávat pozadu. U nás naleznete nabídku různých typů dvířek do kuchyně, ať už se jedná o lesklá, lakovaná, rustikální a další typy. Do moderní kuchyně patří i moderní příslušenství a to vám nabídneme přímo v naší prodejně kuchyní v Liberci.

Kuchyně na míru Liberec

Kuchyně na míru LiberecNebojte se k nám přijít a probrat vaši představu o kuchyni na míru. Navrhneme vám jakoukoliv atypickou skříňku, zabudujeme vám všechny spotřebiče a připravíme pro ně podle vašich rozměrů kuchyň. Máme zkušenosti s panelákovými kuchyněmi, které chtěli naši zákazníci udělat lépe, třeba do rohu, případně s barem. Nezalekneme se ani půdních kuchyní se skosenou stěnou.

Proč kuchyni právě z Liberce:

  • Kuchyně na míru Libereclevné a kvalitní kuchyně na míru.
  • Obrovský výběr barevného provedení.
  • Perfektní přístup k zákazníkovi.
  • Prodej na splátky.
  • Kompletní služby od návrhu po montáž.
Přijďte si k nám do Liberce pro návrh kuchyně!

Fotogalerie kuchyní

Kuchyně Macháček Liberec Kuchyně Macháček Liberec Kuchyně Macháček Liberec


Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz