Zavřít
Pouze zboží skladem
Barva

Materiál

Šířka

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Šířka matrace

 cm –  cm

Délka matrace

 cm –  cm

Úložný prostor

Přístýka

Zábrana

Dětské postele s přistýlkou

Rozšířená nabídka dětských postelí s přistýlkou na zadaranabytek.cz. Mnoho variant, vyrobených z kvalitní borovicové desky. V dětském pokoji nesmí chybět vhodná dětská postel s přistýlkou z kvalitního materiálu. 

Dětská postel s přistýlkou

V dětském pokoji nesmí chybět vhodná dětská postel. Sháníte li dětskou postel s přistýlkou, můžete vybírat v našem obchodě z mnoha variant. Většina dětských postelí s přistýlkou má pod ní ještě úložný prostor, proto jsou postele s přistýlkou ideální volbou do menšího prostoru.

Dětská postel rozkládací s přistýlkou

Dětské rozkládací postele vám pomůžou vyřešit otázku, kam uložit kamarády vašeho dítěte, nebo jsou praktickým lůžkem pro daší ratolest. Výhoda rozkládací dětské postele s přistýlkou je ta, že se dá přes den zasunout pod hlavní lůžko a tak se ušetří prostor v místnosti. Mezi velmi oblíbené typy patří postel Jas 2 a Bartek, či Tolek. Všechny tyto dětské rozkládací postele s přistýlkou mají i úložný prostor.

Dětská patrová postel s přistýlkou

Mezi nejpraktičtější typy patří dřevěná patrová postel s přistýlkou Filip. Tato patrová palanda má pod spodním lůžkem ještě vysunovací přistýlku a pod ní navíc ještě prostorný úložný prostor.

Všechny dětské postele s přistýlkou jsou vyrobeny z masivní borovicové desky. Můžete si ke každé přikoupit i vhodnou matraci, kterou jednoduše vyberete ve volbách variant, pod vámi vybranou dětskou postelí s přistýlkou.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz