Kancelářské židle

V nabídce našeho obchodu zadaranabytek.cz naleznete kancelářské židle v mnoha typech, barvách, luxusní varianty, i klasické kancelářské židle za nízké ceny. Mnohé z nich poskytují luxusní posezení a zdravé pohodlí. 

Křesla

Kancelářská židle do vaší kanceláře

Kancelářská židle, kterou u nás vyberete, může patřit mezi ověřené typy. Zaujala vás klasická kancelářská židle na čtyřech nohách, nebo luxusní židle na kolečkách, s kloubovou mechanikou?  U nás si jistě vyberete. Kancelářká židle na kolečkách mívá mnoho funkcí, např.posuv sedáku, výškově nastavitelný opěrák, bohaté větratelné čalounění, kloubovou mechaniku atd. Většina takových židlí má nosnost až 120 kg.

Bohatá nabídka zahrnuje mnoho typů

Klasická židle kancelářská s područkami se vyrábí v mnoha variantách - dřevěné, nebo plastové provedení, kombinace dřeva a kovu. Také nabízíme židle kancelářské ve velmi moderním designu. U vámi vybraného typu židle do kanceláře je uvedena nosnost, která může být až 150 kg.

Kancelářské židle výprodej

Pro toho, kdo chce ušetřit, máme v nabídce kancelářské židle výprodej, kde pořídíte nábytek do kanceláře za zlomek jejich původní ceny. Velmi praktické je provedení dvou, troj i více - sedáků, které mají využití v čekárnách a veřejných prostorách.

Projděte naší nabídku na zadaranabytek.cz a objednávejte ještě dnes!

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz