Křesla ušáky

Báječné posezení v křesle ušáku nic neneharadí. Vždycky tomu tak bylo a křesla ušáky jistě nevyjdou z módy. Naopak! V našem sortimentu pro vás máme designově vyladěné kousky, ale i křesla ušáky pro seniory, nebo levné ušáky v akci!

Křeslo Floo


6 741 Kč

Do 4 - 6 týdnů

Křeslo Floo

Šířka 101 cm, výška 89 cm, hloubka 90 cm. Mnoho druhů potahů.

Pohupovací Křeslo Lido


2 908 Kč

Do 4 - 6 týdnů

Pohupovací Křeslo Lido

Šířka 63 cm, výška 106 cm, hloubka 80 cm. Mnoho druhů potahů.

Dětské čalouněné křesílko Princess - Princezny


2 350 Kč

Do týdne

Dětské čalouněné křesílko Princess - Princezny

Šířka 59 cm, výška 44 cm, sedací část 29 cm, výška od země 20 cm.

Dětské čalouněné křesílko Dory


2 350 Kč

Do týdne

Dětské čalouněné křesílko Dory

Šířka 59 cm, výška 44 cm, hloubka 29 cm.

Křeslo Figaro


11 900 Kč

Do 4 - 6 týdnů

Křeslo Figaro

Pohodlné křeslo s opěrákem na hlavu. Šířka 107 cm, výška 102 cm, hloubka 96 cm.

Pohodlné lenošení v křesle ušáku

Rádi si posedíte ve svém oblíbeném koutku, ale pořád vám schází ten pravý pohodlný nábytek? Pořiďte si jedinečné křeslo ušák a uvidíte, že již nikdy nezměníte místo! Jen aby na něj nebyla ve vaší rodině tlačenice! Protože kdo jednou vyzkouší pohodlí křesla ušáku, již nechce měnit. Vysoké opěradlo s opěrkami na hlavu vám zaručí komfort při čtení oblébené knihy, či při sledování televize.

Designová křesla ušáky

Pro náročné zákazníky, kteří jdou s dobou máme v naší nabídce také designově vyladěná křesla ušáky. Bude vám přecházet zrak z pestrých barev a kombinací materiálů! Takový luxusní ušák se stane nádherným doplňkem ve vašem obývacím pokoji a uvidíte, že zaujme nejen svým provedením, ale i pohodlím, které nabízí.

Křeslo ušák pro seniory

Obzvlášť pro seniory je křeslo ušák výborné, protože v něm získají výbornou oporu a při vstávání nebudou mít obavu z nestability. Pohodlné vysoké područky poslouží k opření rukou a robustí konstrukce křesla ušáku zajistí stabilitu a pohodlí každému, kdo do něj usedne.

Polohovatelné ušáky

Pro zvýšení pohodlí při sezení v ušáku slouží polohovatelné opěrky zad. Jednoduchým způsobem se dá opěrák sklopit a vy si můžete dát zaslouženého šlofíka.

Pro zdravější sezení můžete přikoupi ke křeslu ušáku i taburetku.