Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Barva

Materiál

Barva

Šířka obalu (konz.) [cm]

  –  

Hloubka obalu (konz.) [cm]

  –  

Váha vč. obalu (konz.) [kg]

  –  

Výška obalu (konz.) [cm]

  –  

Materiál

Dekor dřeva

Otevírání

Nožičky

Osvětlení

SEO-Prefix

Cena

 Kč –  Kč

Levné komody

Pro každého, kdo chce při vybavení svého bytu ušetřit, máme v naší nabídce také levné komody a prádelníky. Vybírejte levné komody v akčních cenách a šetřete tak vaše finance!

Kvalitní levná komoda 

Sortiment levných komod a prádelníků zahrnuje zboží, které si zákazníci z nějakého důvody nevyzvedli, nebo nábytek, který vyprodáváme za účelem snížení stavu ve skladu. Levná komoda tak můžete zdobit vaši domácnost za bezkonkurenčně nejnižší ceny na trhu, aniž by jste si domů pořídili poškozený, či nekvalitní nábytek.

Kvalitní zboží za málo peněz

U nás rozhodně neplatí, že co je levné, to je nekvalitní! Pokud u některých levných komod dojde k poškození při dopravě, je takový defekt nafocen a zákazník je s tímto faktem srozuměn. Většinou se jedná o malá škrábnutí, na která lehce zapomenete, protože budete oslněni nízkou cenou, za kterou takovou komodu pořídíte! Levné komody, které si u nás můžete zakoupit jsou vyrobeny z lamina, či z masivu.

Mnoho variant a barev

V nabídce levných komod najdete moderní typy, které jsou vyrobeny z lamina a disponují širokou paletou barevného provedení. Často jsou také barvy zajímavě kombinované a nebo doplněné sklem, či kovem. Levné skříně a komody výprodej mají několik barevných odstínů dřeva a vy si celou nabídku můžete prohlédnou právě zde.

Vybírejte levné komody na zadaranabytek.cz a objednávejte ještě dnes!