Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Rozkládací sedačky

S úložným prostorem

Šířka 40

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Sedací soupravy s křeslem

Oblíbené sedací soupravy s křeslem najdete i v nabídce našeho obchodu. Rohová sedací souprava s křeslem poskytuje mnoho prostoru k sezení.

Oblíbené sedací soupravy s křeslem

Pro svou variabilitu se těší stálému zájmu u našich zákazníků i sedací soupravy s křeslem. V našem obchodě naleznete spoustu typů, vyrobených  z kvalitních materiálů. Pestrá paleta barev čalounění zahrnuje přes 50 odstínůSedací soupravy s křeslem mohou být vyrobeny i z oblíbené ekokůže, či z pravé kůže. Tento nestárnoucí materiál se nejen bezvadně udržuje, ale s léty získává punc a krásu.

Rohová sedací souprava s křeslem

I do menšího bytu se může vejít rohová sedací souprava s křeslem. Díky svému tvaru prakticky vyplní roh v místnosti. Výhodou je variabilní roh - to znamená, že vámi zvolená rohová sedací souprava s křeslem může mít levý, či pravý roh. Využít také můžete čalounění zadní části rohové sedací soupravy s křeslem, díky němuž může zasahovat i do prostoru. Křeslo je celočalouněné, proto může být umístěno kdekoliv.

Sedací soupravy s křeslem, nebo taburetem

Všechny typy sedaček mohou mít křeslo. Trojsedák, rohová sedačka, či do tvaru U. U trojsedáku jsou častou volbou zákazníků křesla dvě. V tom případě je výhodná manipulace s křesly - mohou být rozmístěny kdekoliv. Zajímavě působí křesla v jiném designu, než je sedací souprava. takovými křesly jsou například relaxační, či pohupovací křesla, u nichž stejné čalounění rozhodně není podmínkou. Jestliže nemáte dostatek místa a přesto by jste uvítali místo navíc, výhodným kompromisem může být taburet.

Doprava sedacích souprav s křeslem

Sedací soupravy s křeslem vám na paletách přivezeme po celé ČR. Zboží dodáváme pečlivě zabalené, aby nedošlo k poškození.

Vybírejte mezi mnoha typy a zvolte si barevné provedení, které lahodí vašemu oku a vhodně doplní váš obývací pokoj. Projděte naší nabídku na zadaranabytek.cz a objednávajte ještě dnes!

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz