Rošty do postele

Kvůli narůstajícímu problému s přístupem komponentů na bázi dřeva, zavedl náš dodavatel roštů omezení při realizaci zakázek. Omlouváme se, ale momentálně se rošty nevyrábí.

Levné
Lamelové
Podle velikosti
Polohovací
Speciální

Rošty do postele

Pro dobrý spánek nestačí vybírat jen kvalitní postel, ale také rošt do postele, který ve spojení s dobře zvolenou matrací teprve dodá vašemu odpočinku tu správnou dimenzi. Dodáváme rošty lamelové, protože ty přináší největší komfort a zaručí tak klidný a pohodlný spánek. Můžete vybírat mezi rošty na dvoulůžko, jednolůžko, polohovacími, nebo pevnými rošty. Mezi ty nejkvalitnější patří rošty, které mají mechanickou stupňovou regulaci výšky a tvrdosti.

Kvalitní rošty

Většina roštů, oblíbených mezi našimi zákazníky je vyrobená ze sibiřské břízy. Mezi levnější typy patří rošty vyrobené ze smrkových latí. Na každém záleží, jaké má individuální požadavky. Ty nejkvalitnější rošty mají vysoký počet lamel, u kterých se dá regulovat jejich tvrdost. Pro větší stabilitu jsou doplněny středovým pásem a poslouží osobě s váhou kolem 150 kg. V nabídce máme také rošty s pružícími gumičkami a lupeny uloženými v 7 zónách tvrdosti po celé ploše. Tak se docílí dokonalého kopírování matrace.

Lamelový rošt v mnoha variantách

V naší nabídce si vybere každý - jestliže sháníte levný lamelový rošt, můžete si objednat rolovací, nebo některý ze základních polohovacích, či nepolohovacích typů. Každý lamelový rošt dodáváme v klasickém provedení, nebo s přidaným středovým pásem, různými způsoby polohování a samozřejmě také motorové rošty.  Velmi prakticky poslouží samonosné lamelové rošty v rámu na nožičkách, které můžete použít jako samostatné lůžko.

Speciální rošty

Mezi speciální rošty řadíme typy speciálně vykonstruované pro osoby dlouhodobě upoutané na lůžko, nebo po úrazu. Tyto rošty mají mnoho funkcí - dají se klopit na bok, tím se usnadní vstávání a uléhání do postele, ale také se s nimi může manipulovat výškově - pro snadnější vstávání se dají snížit a naopak.

Mezi praktické doplňky patří držáky matrace, které zabraňují jejímu klouzání. Dají se umístit do čela postele, nebo z boku.

 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz