Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Barva

Materiál

Barva

Šířka obalu (konz.) [cm]

  –  

Hloubka obalu (konz.) [cm]

  –  

Váha vč. obalu (konz.) [kg]

  –  

Výška obalu (konz.) [cm]

  –  

Materiál

Dekor dřeva

Otevírání

Nožičky

Osvětlení

SEO-Prefix

Cena

 Kč –  Kč

Prádelníky

Důležitou součástí vybavení každé domácnosti jsou i prádelníky. V našem obchodě pro vás máme mnoho rozličných typů, které si liší materiálem, zpracováním a barvou. Vybere si každý!

Praktický prádelník

Prádelník je vlastně taková menší skříň. Poslouží k uložení prádla i lůžkovin. Může se stát součástí vybavení ložnice, dětského, či obývacího pokoje, ale i předsíně. Prádelník si prostě najde své místo všude! V našem sortimentu najdete mnoho prádelníků, které vám dodáme v mnoha rozměrech, ale také barvách a vybírat můžete mezi prádelníky z lamina, či z masivu.

Variabilní prádelníky

Když tvrdíme v mnoha variantách, myslíme to vážně! Málo kde najdete tolik prádelníků, ze kterých můžete vybírat ten pravý! Různé rozměry poslouží také k různým účelům. Sháníte prádelník na lůžkoviny, či ručníky? To jistě budete hledat prádelník se širokými šuplíky. Rádi by jste si pořídili prádelník na ponožky, či spodní prádlo? K tomuto účelu poslouží vyšší šuplíkový typ, nebo kombinovaný s šuplíky různě širokými.

Rozdílné materiály

Máte domácnost zařízenou v moderním stylu? To jistě bude chtít i peřiňák zakoupit v podobném designu. Typy vyrobené z lamina oslní širokou paletou barevného provedení a také je zde důraz kladen na detaily - moderní prádelníky mají zajímavé úchyty a doplňky z kovu, či z plastu. U dřevěných prádelníků je barevná škála omezená, jistě vás však nadchnou přírodním designem a vůni dřeva.

Levné prádelníky

Levné prádelníky můžete vybrat v naší sekci výprodej, kde pořídíte i jiný nábytek za zajímavé ceny.

Vybírejte prádelníky na zadaranabytek.cz a objednávejte ještě dnes!