Kuchyňské dřezy

Stejně tak jako se žádná moderní kuchyně neobejde bez spolehlivé a praktické kuchyňské linky a kvalitních baterií nebo odpakových košů, tak v ní nesmí chybět ani to nejpodstatnější – kuchyňské dřezy

Granitové
Nerezové
Celoplošné
Příslušenství

Dřezy do každého typu kuchyně

V nabídce najdtete dřezy, které jsou pro vás připravili prověření renomovaní výrobci, jakými jsou např. Rodi, Alveus, Aquasanita, Pyramis či Kromevye. Tyto nádherné a kvalitní dřezy skvěle pozdvihnou celkovou image Vaší kuchyně. Můžete vybírat nejen z klasických kulatých či hranatých tvarů, ale i dřezů rohových či oválných.

Dřez, který vydrží dlouhá léta

V nabídce našeho e-shopu Zadaranabytek.cz Vám přinášíme desítky kvalitních kuchyňských dřezů, které se od sebe liší nejen rozměrem, tvarem a provedením, ale samozřejmě i cenou. Společným jmenovatelem pro každý dřez je špičková kvalita, jedinečná výrobní technologie a skvělý vzhled. Japonská nanotechnologie IONPURE například dodala do základního materiálu ionty stříbra, tím se každý dřez vyrobený z granitu stává ještě tvrdším, houževnatějším a neporézním. 

Široká nabídka, ve které si vybere každý

Dřezy do kuchyně budete vybírat podle typu vaší kuchyňské linky, barvy desky a kuchyňských spotřebičů. Kuchyňský dřez vyrobený z imitace kamene se skvěle hodí do rustikální kuchyně a vy jistě oceníte jeho vzhled, který je k nerozeznání od skutečného kamene. Naopak dřezy do kuchyně vyrobené z nerezu, skvěle podtrhnou moderní design kuchyňské linky v módních barvách, nebo ve vysokém lesku, doplněné spotřebiči ve stejném stylu. 

TIP: máte ve vaší kuchyňské lince zabudovanou rohovou skříňku na dřez? Rohový dřez dodáme v několika typech, barvách i rozměrech. Uvidíte, jak se bude ve vaší kuchyni skvěle vyjímat!

Vyberte si z pestré nabídky našich kuchyňských dřezů a objednejte si je za skvělé ceny na Zadaranabytek.cz.

 

 

 

 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz