Zavřít
Pouze zboží skladem
Barva

Materiál

Typ skříně

Barevné provedení botníků

Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Šířka matrace

 cm –  cm

Délka matrace

 cm –  cm

Čelo postele

Výška sedáku

 cm –  cm

Materiál

Cena

 Kč –  Kč

Ložnice

Chcete, aby byla Vaše ložnice opravdu místem dokonalého odpočinku? Abyste se po probuzení cítili opravdu odpočatí? Pak se spolehněte na ložnice od Zadaranabytek.cz

Ložnice sestavy
Inspirace
Levné
Luxusní
Moderní
Rustikální
Z masivu

Více, než jen ložnice

Když je Vám zle jdete si lehnout do postele. Když je Vám smutno, jdete se schovat do ložnice. Když je Vám skvěle, také často jdete do ložnice. Ale co bychom zabíhali do detailů, v ložnici trávíte celou třetinu svého života. Proto byste jejímu výběru měli také věnovat náležitou pozornost.

Od rozmístění jednotlivých kusů nábytku, až po jejich výběr z pohledu kvality a designu. V ložnici byste se měli cítit nejlépe z celého domu, jen tak si tam odpočinete. K tomuto pocitu významnou měrou pomůže především správně zvolená postel. Pro ložnice nabízíme kromě jednotlivých kusů nábytku i celé sestavy nábytku sestávající se většinou z postele, velké šatní skříně a komody.

Objednejte si ložnici, bude se Vám dobře spát a odpočívat.

Nábytek do ložnice

Do moderní ložnice patří i moderní nábytek. Nabízíme nábytek do ložnice vysoké kvality, a za nízkou cenu. S námi si vybavíte svoji ložnici precizně zpracovaným nábytkem. Náš sortiment nábytku je opravdu rozsáhlý, jistě u nás naleznete to, co se líbí právě Vám. Každý máte jiné požadavky na to, jak by ložnice měla vypadat. Takový nábytek, který dokonale bude odpovídat Vašim představám a podtrhne celý vzhled bytu, od poličky až po zrcadla.

I nábytek do ložnice vyjadřuje vaši osobnost, a proto je nutno vybírat opravdu s rozmyslem. Ale také vše je ovlivněno domem, či bytem ve kterém bude ložnice zařízena. Podobně jako například jídelny.

Objednejte si ložnici od naší firmy, budete mít takovou ložnici, o jaké jste vždycky snili.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz