Taburety

Pro zvýšení vašeho pohodlí jsme zahrnuli do naší nabídky sedacího nábytku také taburety.  Vyrábíme je v rozličných druzích potahu, s dřevěnými, či kovovými doplňky. Praktické taburety poslouží k pohodlnějšímu a zdravějšímu sezení.

Taburet - praktický doplněk

Naše taburety jistě uspokojí každého, kdo chce vhodně vybavit svůj obývací prostor. Vyrábíme taburety z rozličných materiálů - oblíbeného mikroplyše, kůže i její imitace. Vybírejte mezi mnoha typy a zvolte si barevné provedení, které lahodí vašemu oku a vhodně doplní váš obývací pokoj!

Pohodlí a praktičnost

Jedná se sice o sedací nábytek malých rozměrů, jeho použití je však velmi praktické! Obzvláš, jestli má váš nový taburet i úložný prostor - po vyklopení horního dílu, na kterém se sedí, tak zíkáte místo na odklizení věcí, jako jsou hračky, nebo potřeby pro pletení. Taburet s úložným prostorem tak poslouží v obývacím, stejně jako v dětském pokoji.

Levné taburety

U nás můžete pořídit některé vybrané typy taburetů levně. Ušetříte a jetě si zvýšíte komfort při sezení a sledování oblíbených pořadů v televizi!

Projděte naší nabídku na zadaranabytek.cz a objednávajte ještě dnes!

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz