Zavřít
Pouze zboží skladem
Barva

Materiál

Typ skříně

Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Šatní skříně

Naše šatní skříně vás jistě nadchnou. Máme pro vás připravený bohatý výběr i skvělé ceny. V nabídce najdete šatní skříně pro každý typ ložnice. Pro jednoduchou a funkční, i pro elegantní a moderní místnost. 

Z masivu
Z lamina
S posuvnými dveřmi
2 dvéřové
3 dveřové
4 dveřové
5 dveřové
Levné
Rustikální
Rohové
Bílé
Dub sonoma
S obrázkem
Nadstavby

Šatní skříně do každého interiéru

Jak jsme již uvedli v titulku, sortiment šatních skříní v našem obchodě je opravvdu bohatý! Jestliže sháníte šatní skříně do ložnice, dětského pokoje, či do předsíně, u nás si jistě vyberete! Přehledně jsme pro vás oddělení šatních skříní roztřídili - pro vaší lepší orientaci jsou rozdělené podle materiálu, velikosti, počtu dveří, barvy a typu. Jestlíže sháníte tu pravou šatní skříň do vašeho domova, budete  během pár sekund listovat mezi vybranými typy a vybírat tu pravou. Odpadá vám zdlouhavé proklikávání a hledání.

Šatní skříň jedině z kvalitního materiálu

Ať již zařizujete domácnost v moderním desingu a hledáte odpovídající šatní skříň z lamina, která může mít také zajímavé barvy, nebo různé barevné kombinace a doplňky, nebo jste zastánci přírodního stylu bydlení a vybíráte tudíž mezi dřevěnými šatními skříněmi, můžete si být jisti, že šatní skříně, které vám dodáme, budou kvalitní a vydrží spoustu let. Laminovaná dřevotříska je ošetřena ABS hranami, které chrání nábytek před opotřebením a ten je odolný vůči vlhkosti i vyšším teplotám. Masivní šatní skříně jsou opatřeny kvlalitním, zdravotně nezávadným lakem.

Šatní skříně v akci

Navštivte naše oddělení výprodeje, kde vám nabízíme šatní skříně, stejně jako ostatní nábytek za akční ceny. Levněji je už opravdu nikde nekoupíte!

Zboží vám dodáme v demontu, zpravidla do 4 - 6 týdnů. Využijte nabídku dopravce a nechte si nábytek za příplatek donést až do bytu!

Nejen naše šatní skříně mají co nabídnout, tak neváhejte a vybírejte.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz