Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Rozkládací sedačky

S úložným prostorem

Cena

 Kč –  Kč

Relaxační křesla

Chcete si užít vydatný a kvalitní odpočinek po práci? Chcete sledovat televizi v opravdovém pohodlí? Potom vás jistě osloví relaxační křesla z naší nabídky. Čalouněné relaxační  křesla jsou pro opravdové požitkáře, co umí sami sebe hýčkat. Pomohou také lidem se zdravotními problémy.

Relaxační křeslo pro zdravý odpočinek

Jak je patrné z názvu, relaxační křeslo je určené k odpočinku a relaxaci po celodenní námaze, nebo pro příjemné lenošení. Relaxační křeslo dodáváme v mnoha variantách barevného provedení. Vybírat můžete i luxusní čalounění z eko kůže, či z pravé kůže. Kvalitní nábytek je předurčet k tomu, aby jste se v něm cítili pohodolně. 

Polohovací relaxační křeslo

Polohovací relaxační křeslo dokáže pomoci od bolesti zad a kloubů.  Po odpoledni stráveném při nějaké sportovní aktivitě si tělo rádo odpočine a k tomu právě slouží naše polohovací relaxační křesla. V této době je velmi moderní dbát o zdraví a pravidelným pohybem se udržovat v kondici. Proto vás nechceme od těchto bohulibých aktivit odrazovat! 

Oblíbený nábytek

Svým atypickým tvarem, se stává relaxační pohovka ideální pro polohy jako stvořené ke čtení knížky, či sledování televize. Uvidíte, že se stane z relaxační pohovky místo k odpočinku pro členy vaší domácnosti. Vybírejte z mnoha variant, relaxační pohovky mohou mít nadýchané polštáře, zkosený roh, mohou být rozkládací - fantazii se meze nekladou!

Vámi vybrané zboží dodáme paletovou dopravou. O průběhu objednávky budete informování mailem, nebo telefonicky.