Zavřít
Pouze zboží skladem
Taburet

Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Rozkládací sedačky

S úložným prostorem

Šířka 40

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Sedací soupravy a sedačky

Sedací souprava by měla být středobodem obývacího pokoje.  U nás si vybere každý - máme pro vás sedací soupravy  vhodné do menšího prostoru, i do velké místnosti.

Rohové
Rohové do U
Rozkládací
S křeslem
3+1+1
Kožené
Podle názvu
Levné soupravy

Sedací soupravy do každého interiéru

Přemýšlíte li, jakou sedací soupravu si pořídíte do vašeho domova, pečlivě vybírejte. Nevyplatí se ukvapovat, ani zbytečně šetřit. Každý by měl vybírat sedací soupravu dle individuální potřeby a vkusu. Velkou roli hraje prostor, který máte na sedací soupravu doma vyčleněný. Podle toho můžete volit mezi klasickým provedením, nebo robusnějším - rohovým, nebo do U. Fantazii se meze nekladou. Sedací soupravy v naší nabídce svým designem uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Nadruhou stranu u nás lze vybírat i mezi levnými sedacími soupravami, které neztrácí na kvalitě.

Vhodně zvolené sedací soupravy šetří místo

Jestliže nedisponujete velkým prostorem a přesto by jste uvítali spací místo navíc, neváhejte si pořídit rozkládací sedací soupravu. Nesporná výhoda těchto sedacích souprav je praktičnost a snadná manipulace s přistýlkou. Naše sedací soupravy často mívají i úložný prostor, což krásně řeší problém, kam s ložními potřebami. Je několik způsobů, jak vytvořit ložný prostor, ale všechny jsou rychlé a díky pružinám a kvalitním materiálům, ze kterých jsou tyto rozkládací části vyrobeny, nedojde ke kolizím, ani k opotřebení.

Sedací soupravy do většího prostoru

Jestliže máte to štěstí a můžete si domů pořídit rohovou sedací soupravu, určitě neváhejte! Díky jejím rozměrům si na ní najde pohodlné místo každý člen domácnosti. Tyto sedací soupravy mohou být čalouněné i ze zadní části, nemusíte tedy řešit otázku, jak  sedací soupravu umístit a řídit se tedy jen svými potřebami. Sedací soupravy mohou být rozkládací, čímž dosáhnete spacího místa až pro 3 osoby. Většina rohových sedaček má úložný prostor, a možnost volby rohu - levého, či pravého - což je také velmi praktické. Vybírat můžete z široké nabídky potahových látek a čalounění.

Sedací soupravy z luxusních materiálů

Velké množství barev čalounění zahrnuje mimo jiné i reprezentativní  sedací soupravy z luxusních materiálů. Tyto sedací soupravy vynikají svou dlouholetou trvanlivostí a snadnou údržbou a dodají vašemu obydlí punc originality.

Sedací soupravy dovezeme po celé ČR pečlivě zabalené. U některý souprav využijte dopravu zdarma.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz