Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Délka

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Kuchyně fotogalerie

Fotogalerie kuchyní realizovaných u našich zákazníků vás může inspirovat, chystáte li se ve vašem domově realizovat, či rekonstruovat kuchyni. V této fotogalerii naleznete moderní kuchyně, sektorové a také rustikální kuchyně a kuchyňské linky v oblíbeném provence stylu. Mnoho barevných variant i způsobů zpracování, za skvělé ceny. To vše a ještě více hledejte v naší fotogalerii moderních kuchyní a nechte se inspirovat!

Boazerie Klamka Kora vanilka Kvadrát Modrá Modena vanilka Napoleón 1 Napoleón 2 Patera Ramiak Werona Werona Bis Zebrano Formát Klamka Kvadro Nová Patera Portos Ramiak Wybrano Wybrano

Fotogalerie realizovaných kuchyní

Na stránkách našeho obchodu nesmí chybět ani fotogalerie kuchyní, které jsme realizovali, společně s našimi spokojenými zákazníky. Naleznete zde mnoho typů, které se liší způsobem zpracování, stylem a barevnými dekory. Cena kuchyně se vypočítá dle našeho ceníku skříňěkMůžete také změnit barvu dvířek, či frézování dvířek. V ceně kuchyní, které jsou vyobrazeny v naší fotogalerii jsou zahrnuty: skříňky, pracovní deska + těsnící lišta + plasty na těsnící lištu, madla, závěsná lišta, spojovací a koncové lišty na pracovní desku. Nejsou zde započítány spotřebiče dřezy.

Fotogalerie moderních kuchyní inspirace

Pro zákazníky, kteří jdou s dobou a sledují trendy, jen jim chybí inspirace, jak svou kuchyni realizovat, jsou v naší fotogalerii moderní kuchyně v módních barvách i stylu provedení. Zpracování moderních kuchyní může být v jakém koliv tvaru - rohovém, do U, s ostrůvkem, záleží spíše na použitém materiálu, který bývá zpravidla hladký, nebo lesklý. Ve fotogalerii moderních kuchyní září pestré barvy všech možných tónů. Pro dokonalý finální efekt, jsou moderní kuchyně vyšperkovány efektními doplňky z nerezu, či plastu a v neposlední řadě podtrhne tento styl i podvícení poliček, či vnitřní osvícení skříněk.

Kuchyňská linka Iga Kuchyňská linka Iga Kuchyňská linka Iga Kuchyňská linka Iga Kuchyňská linka Iga

Rustikální kuchyně fotogalerie inspirace

Protože se rustikální kuchyně těší  stálé oblibě u našich zákazníků, nezapomínáme na jejich zastoupení ani ve fotogaerii rustikálních kuchyní, která je tu opět proto, aby vás inspirovala. Rustikální styl bydlení působí teple, voní dřevem a ve vašem domově tak vznikne pohodlný kuchyňský kout, který  připomíná staré dobré časy a celá vaše rodina se v něm bude jistě cítit velmi pohodlně.

Bolero Bolero Bolero Bolero olše

Oblíbený styl provence fotogalerie inspirace

I kuchyně ve stylu provence, které najdete v naší fotogalerii přináší do vašeho domava klidnou atmosféru, venkovský styl a romantiku. Světlé dekory dřeva prosvětlí celý interiér a finální efekt dodají vaší kuchyni v provence stylu stylové doplňky.

Inspirujte se našimi kuchyněmi

Navštivte nás v některé z našich poboček, nebo nakupujte z pohodlí vašeho domova, nábytek dovezeme již smontovaný po celé ČR.

 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz