Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Délka

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Rohové kuchyně

Velký výběr rohových kuchyní na zadaranabytek.cz. Přehledná nabídka s detailním popisem každě rohové kuchyně zahrnuje pestrou paletu barevného provedení korpusů, dvířek i pracovních desek.

Rohové kuchyně od Macháčka

V našich pobočkách jsme tu pro vás a rádi se s vámi podělíme o dlouholeté zkušenosti na trhu s kuchyněmi. Rohové kuchyně, které jsme pro vás schopni vyrobit se vyznačují designovou propracovaností, špičkovou výrobní technologií a velmi kvalitními materiály. Abychom vám vyšli vstříc, nabízíme vám nezávaznou konzultaci, kde společně vypracujeme grafický návrh vysněné rohové kuchyně a cenovou kalkulaci ZCELA ZDARMA.

Praktické rohové kuchyňské linky do vaší domácnosti

Jestliže to parametry místnosti dovolují, jistě budete chtít mít doma rohovou kuchyni. Pro její praktické zpracování tak vznikne velká pracovní plocha, a mnoho prostoru na vaření. Rohové kuchyňské linky šikovně využívá právě tuto část, díky rohové skříňce, která poskytuje velký úložný prostor. Vždy doporučujeme do tého rohové skříňky umístit dřez, který můžete pořídit přímo v našem obchodě - v nerezovém, či granitovém provedení. Rohová kuchyňská linka tak v této části prakticky ukryje sifon.

Levné rohové kuchyně

Levné rohové kuchyně určitě neznamenají nekvalitní! Čelní plochy kuchyňských linek  jsou vyrobeny z kvalitní MDF desky a korpusy z laminované dřevotřísky. Tento materiál je výborný na údržbu, hladký a odolný vysokým teplotám i vlhkosti. Hrany jsou opatřeny ABS ochranou, díky které nedochází k opotřebení a poškození. Do levných rohových kuchyní si můžete pořídit pracovní desku o tloušťce 28, či 34 mm.

Panelákové rohové kuchyně

I v malých prostorách jde realizovat rohovou kuchyň! Ze zkušenosti víme, že i v malém bytě lze vybudovat kuchyň do rohu, stačí pečlivě proměřit parametry místnosti a vše naplánovat! Rohové kuchyně do paneláku, které jsme realizovali nestrácí na účelnosti a pohodlí. V ideálním případě se vyplní skříňkami i místa pod stropem, tak získáme nejvíce úložného prostoru.

 

 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz