Poličky z masivu

Jako vhodný doplněk do domácnosti, nebo kanceláře si jistě mnoho ze zákazníků zvolí poličku z masivního dřeva. Nabízí odkládací prostor, který slouží na knihy, květiny a dekorativní předměty.

Police z masivu

V našem sortimentu najdete mnoho druhů. Vyrábíme police z masivu z kvalitní borovice. K dispozici jsou vám čtyři varianty barevného provedení – olše, dub, ořech a bezbarvý lak. Praktický doplněk každé domácnosti, to jsou police z masivu, které se připevní na zeď. Jistě každý ocení odkládací prostor, který nabízí. V obývacím pokoji mohou být potřebné pro knihy, hračky, nebo květiny, stejně jako v dětském pokoji, či ložnici. V naší nabídce polic a poliček z masivu najdete mnoho typů. Vyberete li si vyrobené z masivního dřeva, jistě oceníte kvalitu a dlouholetost.  

Poličky z masivu dodají vaší kanceláři styl

Sortiment našeho obchodu zahrnuje také doplňky do kanceláře – poličky z masivu. Dodáme je v rozličných velikostech, barvách a kombinacích. Stylovým doplňkem do každé kanceláře jsou poličky z masivu, které bezvadně podtrhnou váš osobitý styl. Jistě si zde vybere každý, kdo hledá vhodný nábytek do svého pracovního prostoru.

Vybírejte z naší nabídky na zadaranabytek.cz a objednávejte ještě dnes!


Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz