Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Matrace

Vybírejte v široké nabídce matrací v našem obchodě zadaranabytek.cz. Vybere si zde každý. Matrace nabízíme v různých cenových relacích - od nejlevnějších, po ty nejluxusnější, které prošly mnoha atestacemi a skvěle se hodí pro váš zdravý spánek!

Podle typu
Podle rozměru
Do postýlky
Levné
Zdravotní

Matrace

Náš obchod se pyšní rozsáhlou nabídkou matrací, kde si vybere opravdu každý! Volit můžete mezi matracemi pružinovými, taštičkovými, latexovými, pěnovými, pro novorozence, partnerskými, či nemocničními. Všechny matrace dodáváme v základním rozměru 90 x 200 cm a ve spoustě dalších klasických i atypických rozměrů

Zdravý spánek především

Po důkladném prověření všech funkcí marací, vybírejte tu pravou pro vás. Najdete zde matrace vhodné pro alergiky, pro osoby s větší tělesnou hmotností, matrace do postele s letní/zimní polovinou, ale také pro sportovce, které potěší zónové matrace, nabízející luxusní odpočinek pro unavené tělo. Matrace, vhodné i do nemocničních zařízení mají mnoho funkcí, které pomáhají osobám upoutaným na lůžko zůstat v čistotě a zabraňují vzniku proleženin.

TIP: vyberte k vaší matraci také odpovídající rošt, který najdete v nabídce našeho obchodu v různých provedeních a cenách.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz