Zavřít
Pouze zboží skladem
Barva

Materiál

Typ skříně

Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Boxy a regály na hračky

V našem obchodě zadaranabytek.cz nabízíme také boxy a regály na hračky. Mají spoustu využití, třeba jako knihovna, police, úložný prostor na hračky či lůžkoviny - dětské úložné boxy a regály snadno najdou využití! 

Dětské Regály z masivu
Dětské regály z lamina
Boxy

Boxy na hračky do dětského pokoje

Box na hračky může často posložit také jako židlička, nebo lavice. V naší nabídce najdete několik rozměrů. Box na hračky by neměl být příliš vysoký, aby do něj dítko samo dosáhlo. Jednoduše se přiklopí víkem, které je napevno přidělané, nebo se dá zcela odejmout a děti mají rázem v pokojíčku uklizeno! Organizér na hračky je velmi praktický kus nábytku do dětského pokoje. Jeho součástí je několik kapes, nebo šuplíků a poliček. Tento dětský organizér naučí vaše dítko si své hračky přehledně roztřídit. Velkou výhodou boxů a organizérů na hračky je jejich snadná dostupnost. Jsou tedy vhodné již pro ty nejmenší dítka.

TIP: Vybírejte úložný box do dětského pokoje s motivem postaviček z oblíbených Disney filmů!

Dětský úložný regál

 Dětské úložné regály vyrábíme z masivu, či z lamina. Poskytují praktický úložný prostor do vaší domácnosti. Podle toho, zda zařizujete pokojík pro dívku, chlapce, či studenta, můžete vybírat regály do dětského pokoje v odpovídajím barevném tónu Lze volit mezi mnoha variantami - např.kombinaci s uzavíratelnou částírohové a různě široké, či vysoké. Některé dětské regály zaujmou svým atypickým provedením, barevnými kombinacemi, či moderními úchyty.

Krásné dětské truhly ze dřeva

Truhly na hračky poslouží stejně tak dobře na peřiny a potřeby pro spaní. Dodáme je vyrobené z kvalitního borovicového dřeva. Vybírat můžete z několika barevných variant. Každá truhla na hračky či lůžkoviny je ošetřena zdravotně nezávadným lakem.

Projděte naší nabídku na zadaranabytek.cz a objednávajte ještě dnes!

 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz