Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Povrch dvířek

Cena

 Kč –  Kč

Kuchyňské skříňky

Protože se náš obchod specializuje na výrobu kuchyní, máme v našem sortimentu kuchyňské skříňky všech možných tvarů a barev. Jestliže by se vám líbila nějaká kuchyňská skříňka do vaší budoucí kuchyně, neváhejte ji objednat a my se o vše postaráme!

Spodní
Horní
Levné Tina
Matné Diana
Rustikální Bolero
Lesklé Carmen
Kombinované Iga

 Kvalitní kuchyňské skříňky do vašeho domova

V našem specializovaném obchodě pro vás samozřejmě máme všechny typy kuchyňských skříněk, ze kterých si můžete sestavit kompletní kuchyni. Kuchyňské skříňky, které vám nabízíme jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu. Včechny kuchyňské skříňky mají čelní plochu vyrobenou z kvalitní MDF desky, která je u některých typů kuchyňských skřínek hladká, u dalších - jako je například provedení kalvádos - s jemnou frézou. Korpus kuchyňských skříněk je vyroben z laminátové dřevotřískové desky. Teto materiál je vynikající na údržbu a odolává vysokým teplotám i vlhkosti.

Kuchyňská skříńka v mnoha barvách a typech

Každá kuchyňská skříňka na našich stránkách je detailně popsaná. V titulku pod kuchyňskou skříňkou, která vás zaujala naleznete její rozměry, materiál, ze kterého je vyrobena a také spoutu barevných vyriant. Každá kuchyňská skříňka však také potřebuje vhodné doplňky, jako jsou úchytky, těsnící lišty, pracovní desky a další, bez nichž by nikdy nebyla kuchyně kompletní. Všechyny tyto potřebné doplňky naleznete na našich stránkách.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz