Sedací soupravy 3+1+1

Sháníte vhodnou sedací soupravu do vašeho bytu? Vybírat můžete i sedací soupravy 3 1 1. Tato oblíbená kombinace nikdy nevyde z módy. Zaručíme vám kvalitu a preciznost. K dostání i kombinace 3 2 1.

Sedací souprava Flores

29 400 Kč (40 %)
17 640 Kč

Do 4 - 6 týdnů

Sedací souprava Flores

Šířka 222 cm, výška 89 cm, hloubka 89 cm. Spací plocha 191 x 112 cm. Široký výběr potahů.

Nesmrtelné sedací soupravy 3 1 1 

Tato kombinace si vždy najde své místo v některé z domácností. Pro svou variabilitu jsou sedací soupravy 3 1 1 stále oblíbené. Trojsedák sedací soupravy 3 1 1 bývá ze zadní strany polstrovaný potahovou látkou, jako na straně přední, díky tomu může zasahovat do prostoru. Pokud tomu tak není, na vaše přání ho tak dokážeme vyrobit. U křesel je samozřejmostí, že jsou celočalouněná, proto je můžete také bez problémů vystavit do prostoru.

Rozkládací sedací souprava 3 1 1 

I tento typ sedací soupravy se dá rozložit. Jednoduchým způsobem vytvoříte dvoujlůžko, na kterém se pohodlně vyspí dvě osoby. Zajímavě působí rozkládací sedací souprava 3 1 1 s prvky ze dřeva, které jí dodávají na originalitě. Pestrá paleta potahových látek obsahuje pře 50 barevných variant

Sedací soupravy 3 2 1

Do většího obývacího pokoje možná budete shánět sedací soupravu 3 2 1. Je to velmi praktická kombinace, vhodná převážně do početnějších rodin. Rozmístění v místnosti můžete libovolně měnit, podle vlastních potřeb.

Doprava sedacích souprav

Vyplatila se nám dlouholetá spolupráce s dopravní firmou, která dodává naše zboží pečlivě zabalené na paletách, tak se zabrání poškození a sedací souprava dorazík zákazníkovi zcela v pořádku. Sedací soupravy 3 1 1  dovezeme po celé ČR.