Zavřít
Pouze zboží skladem
Barva

Materiál

Typ skříně

Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Šířka matrace

 cm –  cm

Délka matrace

 cm –  cm

Čelo postele

Rozkládací

Výška sedáku

 cm –  cm

Materiál

Cena

 Kč –  Kč

Obývací sestavy a pokoje

Obývací sestavy vám pomohou lépe si představit váš budoucí obývací pokoj. Obývací sestavy jsme pro vás roztřídili dle jeich názvů. Stačí vybrat tu pravou do vašeho domova.

Alastair
Allmo
Bergamon
Classic
Fargo
Korina
Loft
Malcolm
Maverick
Mega
Monsun
Naomi
Potomac
Severka
Severus
Svenda
Trentino
Valmont
VIP Buk
VIP Dub

Obývací pokoje – řemeslná kvalita

Obývací pokoje, stejně jako kuchyně na míru pro Vás vyrobí zruční řemeslníci s letitou praxí. Vše pro Vás zkonstruují s maximální pečlivostí a precizností. Obývací pokoje, které vám nabízíme, jsou vyrobené převážně z laminované dřevotřískové desky, jejíž hrany chrání systém ABS před poškozením a vlhkostí. Pro milovníky přírodního stylu bydlení zde máme také obývací pokoje vyrobené z borovice, buku, nebo dubu. U nich si můžete být jisti, že nábytek s léty jen získá na kráse a vydrží i pro další generace.

Vytvořte si obývací pokoj snů

Obývací pokoj - v něm jsou použity kvalitní a zdravotně nezávadné materiály, spojovací materiál s dlouhou životností a základem je především láska k řemeslu truhlářskému. V naší nabídce najdete obývací pokoj složený z jednotlivých sektorů, takže si můžete obývací pokoj vybavit  dle své představivosti. Sektorový nábytek do obývacího pokoje vyrábíme v  rozličných barvách, kombinacích a stylech.

Obývací pokoje, které si můžete prohlédnout, obsahují detailní popis všech sektorů, ze kterých se skládají. Součástí popisu je samozřejmě cena, která u vybraných typů obývacích sektorových sestav může být více než příznivá!

Projděte naší nabídku na zadaranabytek.cz a objednávejte ještě dnes!

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz