Psací stoly

Hledáte kvalitní a ergonomicky propracované psací stoly? U nás takové seženete a za skvělé ceny. Psací stoly jsou pro zdraví Vašich zad opravdu velmi důležité, podobně jako kancelářské židle. A proto byste se měli spolehnout na Zadaranabytek.cz, skutečné profesionály.

Z lamina
Z masivu
Rohové
Dětské

Psací stoly – z kvalitního materiálu

Nabízíme velmi pestrou nabídku psacích stolů pro každého z Vás.

  • Psací stoly z masivu jsou vyrobeny z kvalitního borovicového dřeva a jsou lakovány ekologickým, zdravotně nezávadným nátěrem. Lakování psacích stolů je bezbarvé, olšové, dubové nebo ořechové.
  • Psací stoly z lamina jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Některé psací stoly jsou opatřeny hranami ABS které chrání mnohem účinněji hrany psacích stolů než papírové hrany a také lépe vypadají. Předností těchto psacích stolů je jak jejich cena tak i barevné provedení.

Objednejte si psací stůl, ať se Vám dobře pracuje.

Jak si nastavit psací stůl

Aby Vaše záda během sezení u psacího stolu netrpěla. Měli byste dodržovat několik zásad:

  1. Monitor, či displej notebooku musíte mít vždy přímo proti sobě. Jakékoli vychýlení do strany velmi namáhá a časem deformuje krční páteř. Rovněž tak namáhá krční svalstvo.
  2. Psací stůl, respektive monitor musí být tak vysoko, abyste se na něj dívali jakoby shora. Pod nepatrným úhlem. Zaklánění hlavy (dívání se nahoru) zkracuje krční svalstvo, což může způsobit například bolesti hlavy, či takzvané kancelářské zalehávání uší.
  3. Židle určené pro psací stoly musí být co nejvíce nastavitelné. Především bederní opěrka a výška sedací plochy.

Pak své psací stoly už jen umístěte tam, kde máte dostatek denního světla. Abyste na psaní, práci s dokumenty a na čtení měli dostatek světla. Do moderní domácnosti patří i moderní psací stoly. A to jak dětské psací stoly, tak psací stoly pro dospělé. Náš sortiment psacích stolů je opravdu rozsáhlý, i vy si jistě vyberete.

Je potřeba myslet i na to, jak bude vybraný psací stůl vypadat v místnosti jako celek, zda se hodí k ostatnímu vybavení pracovny.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz