Poličky z lamina

Jako vhodný doplněk do domácnosti si jistě mnoho ze zákazníků zvolí poličku z lamina. Nabízí odkládací prostor, který slouží na knihy, květiny apod. Stačí vybrat tu pravou poličku z lamina, pro doladění designu vaší domácnosti!

Poličky z lamina

Pro každého, kdo preferuje modernější zařízení svého obydlí tu jsou poličky z lamina. V naší nabídce poliček z lamina najdete mnoho typů. Poličky vyrobené z lamina podtrhnou moderní design vaší domácnosti. Vyzkoušejte je například v kombinaci s černým, nebo bílým leskem. Nástěnná police bílá se velmi dobře kombinuje s ostatním nábytkem. Poličky z lamina nabízí nezbytný odkládací prostor do vaší domácnosti, nebo kanceláře.

Výběr tvarů, barev i rozměrů

Police z lamina často svým provedením připomínají masivní dřevo. Na první pohled nepoznáte, zda tomu tak ve skutečnosti opravdu je. Laminovaná dřevotřísková deska je opatřena ABS hranami, které ji chrání před mechanickým poškozením, ale také vlhkostí. Velkou devizou tohoto materiálu je jeho snadná údržba. Vy můžete vybíret mezi barvami a tvary - nabídka je opravdu pestrá!

Vybírejte z naší nabídky na zadaranabytek.cz a objednávejte ještě dnes!

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz