Sektorové kuchyně

Grafický návrh na váš e-mail Zdarma, včetně cenové kalkulace

Naše sektorové kuchyně se vyznačují hlavně kvalitním zpracováním. Dvířka jsou potažena MDF folií, která se velmi dobře udržuje v čistotě. 

Délka 100 cm
Délka 120 cm
Délka 160 cm
Délka 180 cm
Délka 200 cm
Délka 210 cm
Délka 220 cm
Délka 230 cm
Délka 240 cm
Délka 250 cm

Sektorové kuchyně z kvalitního materiálu

Nabízíme velmi pestrou nabídku sektorových kuchyní. Při sestavování sektorové kuchyně můžete vybírat z široké nabídky barev dvířek. Dvířka vyrábíme v mnoha druzích frézování. Také nabídka barev korpusů skříněk je pestrá. Každý si jistě vybere sektorovou kuchyň dle svého gusta. Pro lepší orientaci a rychlejší vyhledávání jsme pro vás rozdělili sektorové kuchyně a linky také podle velikostí. Nalézt zde můžete i atypické rozměry, jako například 100 cm, nebo 260 cm. 

Dvířka mají  jednolitou vnější hranu. Korpusy sektorových kuchyní jsou chráněny hranou ABS, která vydrží mnohem více, než obyčejné papírové hrany a i lépe vypadají. Horní skříňky našich sektorových linek mají výšku 72 cm a  dvě poličky. Součástí Spodních skříněk jsou aretační nožičky 10 cm vysoké. V ceně je také sokl po celé délce kuchyně.

Levné sektorové kuchyně

Výhodou sektorových kuchyní, které naleznete v naší nabídce je v první řadě to, že máme velkou většinu skladem. Jestliže z nějakého důvodu s novou kuchyní spěcháte, využijte naší jedinečné nabídky a dnes objednejte, my odešleme vámi vybranou sektorovou linku ihned po zpracování vaší objednávky. Novou kuchyni můžete mít doma za pár dní! Dalším plusem, kterým se sektorové kuchyně pyšní je jejich variabilita. Vy si můžete poskládat kuchyni z našich skříněk přesně dle vašich individuálních potřeb a představ.

Nízká cena sektorových kuchyňských linek

V neposlední řadě vás jistě osloví nízká cena těchto sektorových kuchyňských linek, aniž by se podepsala na kvalitě! Naopak -  sektorové kuchyňské linky se skládají ze skříněk, které jsou velmi pevně smontované pomocí dřevěných kolíků a lepidla. Skříňky dodáváme již v celku, takže se na jejich kvalitě nepodepíše "domácí amatérská práce", ani doprava v krabicích, protože naši dopravci vám zboží dopraví pečlivě upevněné na paletách.

Důležité doplňky sektorových kuchyní

Na vás je, jak si svou novou sektorovou kuchyni vyšperkujete. U nás můžete přikoupit dřez a baterii v nerezu, nebo z granitu, také spotřebiče a drátěný program, který vám nejen dobře poslouží, ale také pěkně vypadá. Důležitou součástí každé kuchyně je také odpadkový koš, který také můžete vybrat z naší pestré nabídky.

Objednejte si novou sektorovou kuchyň, ať se Vám dobře vaří.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz