Vodovodní baterie

Vodovodní baterie - snadno, rychle, levně. V našem širokém výběru vodovodních baterií jednoduše najdete to pravé. Nabízíme jednoduché, levné vodovodní baterie, ale máme i doopravdy luxusní a překrásné typy, které obohatí celkový vzhled vaší kuchyně. 

Nerezové
Granitové
Retro
Se sprchou

Dřezové vodovodní baterie levné i luxusní

Do každé kuchyně patří samozřejmě také dřezy a dřezové baterie. Dřezová baterie do kuchyně musí splňovat vaše požadavky na rozměr, materiál, ze kterého je vyrobena a cenu. Levné typy bude vybírat ten, kdo chce vybavit levnou kuchyni na chatě, nebo v ubytování pro turisty, luxusní zase každý, kdo se rád obklopuje komfortními a funkčními věcmi, které poslouží dlouhá léta. Vodovodní baterie vás potěší také dlouholetou zárukou. 

Kuchyňské baterie podtrhnou styl kuchyně

Vybírat můžete také z pestré palety barevného provedení. Lehce pak doladíte styl vaší kuchyně, jestliže vyberete kuchyňskou baterii v tmavém odstínu, nebo naopak bílou, či světlou. Kuchyňské baterie ve stylu retro se skvěle hodí k ostatním doplňkům ve stejném duchu. Kuchyňský kout pak bude stylový a zajímavý. Dřezové baterie zkrátka fantazii meze nekladou a je jen na vás, jakou vyberete do vašeho domova.

Tip: kuchyňské baterie se sprchou vám bezvadně ušetří práci.

Tak jen neváhejte a porozhlédněte se u nás sami. Vybírat můžete kvalitní nerezové baterie nebo nové stále oblíbenější granitové baterie. Náš bohatý výběr i úžasné ceny pro vodovodní baterie vás nadchnou.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz